Konečně vám přinášíme vyhlášení velké zimní soutěže o nejlepší řidičský příběh.

Vyhodnocení se, bohužel, protáhlo díky tomu, že příspěvků bylo více než sto a my jsme čekali na vyjádření zástupců firem Ford a Shell, kteří do této soutěže dali velmi pěkné ceny.

I přesto, že jsme vytvořili redakční předvýběr, nebylo vůbec jednoduché najít "to nejlepší". Omlouváme se tedy za zpožděné vyhodnocení.

Nicméně - nyní už známe všechny vítězky, a ty se mohou těšit na hodnotné ceny.

První místo získala čtenářka Ivinka, které bude zapůjčen nový vůz Ford-Fiesta spolu s poukázkou na 100 litrů paliva Shell.

Její příběh všichni uznali za nejvtipnější, a proto se projede v nové Fiestě! Doufáme, že nám pak dá vědět, jak se jí jízda líbila :-))))))

Vítězný příběh uveřejňujeme hned, další si budete moci přečíst postupně v naší rubrice Cestování.

Celkové vyhodnocení:

1. místo – půjčení Ford Fiesta a 100 litrů benzinu: Ivinka

2. místo: zahradní gril: iren

3. místo: scrabble: Mumlík

4. místo: Lego renata klichova

5. místo: poukázka v hodnotě 500 Kč do Parfumerie Fann Alenka

6. místo: poukázka do restaurace: Meryl

7. místo: poukázka do ND: Silveig

8. místo: volejbalový míč: mb.hali

9. místo: tričko: Verda

10. místo: CD Helena Vondráčková: Vanessa

11. místo: hrneček: Oříšek

12. místo: Pawnee: Přívěsek na klíče

 

Vítězný příběh od Ivinky :-)

Podělím se s vámi o můj zážitek, který se, doufám, už nikdy nezopakuje.
Je to asi deset let, co jsme si s manželem koupili naše první auto - Škodu 100, a já neměla skoro žádné zkušenosti s řízením vozidla, natož s parkováním.
Jednou jsem se rozhodla, že pojedu sama na naší zahrádku. Vyšla jsem na parkoviště před bytovkou a nasedla do auta.
Všimla jsem si, že auta vedle mě jsou na to naše dost nalepená, a aby toho nebylo málo, že další auto je zaparkováno u chodníku kousek za mnou. Dopředu se vyjet nedalo, ale řekla jsem si, že vycouvat zvládnu.
Bohužel, jsem zapomněla na to, že Škoda 100 má hodně vysunutý plechový nárazník. Jak jsem se vyhýbala autu postavenému za mnou, tak najednou slyším vepředu podivné drhnutí.
To už se mi udělalo špatně, protože jsem si s hrůzou uvědomila, že to drhnu tím nárazníkem o bok vedlejšího auta. Začala jsem zmatkovat, ale všimla jsem si, že přichází manžel, protože z okna viděl, jak tam manévruji. Vydechla jsem si, otevřela dveře, že vystoupím a pustila všechny pedály. Jak jsem byla zmatená, zapomněla jsem tam ale zpátečku a auto se rozjelo prudce vzad.
Nezabránil tomu ani manžel, který přiskočil a snažil se vlastní silou auto alespoň zpomalit. Neměl šanci, auto zastavilo až o boční stranu toho vozu za mnou.
Chvíli jem se nemohla vzpamatovat a seděla tam s nohama venku, připravená vystoupit, jak jsem původně měla v plánu, pak jsem se rozklepala a utekla.

Oznámit sousedům, že jsem jim nabourala auta, musel manžel, já jsem ten den už nevylezla a do auta jsem si ten den už také nesedla.

Teď se tomu už jen směji, ale tenkrát mi do smíchu opravdu nebylo.

 

Všem gratulujeme !!!!

Výherci se s redakcí domluví, jakým způsobem si převezmou ceny – buď si je budou moci vyzvednout osobně nebo jim je zašleme poštou :-)