Čtenářky testovaly univerzální sekundové lepidlo Loctite Super Attak Precision

Toto tekuté lepidlo je vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva i kovů. Díky dlouhému aplikátoru je ideální pro lepení v obtížně přístupných místech. Poskytuje vysokou odolnost lepeného spoje nejen při styku s vodou, ale dokonce i při mytí v myčce na nádobí.

Ina K.
Testovala jsem vteřinové lepidlo Loctite Super Attak Precision a využila jsem ho pro několik lepení. Líbí se mi, že se dá po použití snadno zavřít a lepidlo se díky tomu dá použít opakovaně. Dobře se s ním manipuluje, neměla jsem žádné slepené prsty. Lepila jsem s ním rozbité ucho od oblíbeného hrnečku a také spoje dřevěných rybiček, které mám jako závěs na provázku. Původní lepení asi nějak vyvětralo a rybičky mi vypadávaly. Díky vteřinovému lepidlu Loctite jsem všechny hezky přilepila a drží, takže si můžu závěs zase hezky pověsit.5f72fe5aaf5e7obrazek.png

Lukáš M.
Vteřinové lepidlo se vždycky doma hodí, je dobré ho mít po ruce. U nás neustále něco padá nebo nedrží, takže jsem rád, když si mohu věci opravit a nadále používat. 5f72fe6be8211obrazek.pngLoctite Super Attak Precision lepí skvěle. Vše drží téměř ihned, nemusím čekat, až zatvrdne. Je na něj spolehnutí a mohu ho doporučit dál.

Marika H.
Ráda dělám různé věci se suchými plody a i když používám tavnou pistoli, někdy se stane, že něco odpadne a je potřeba to hned přilepit. Odsouvání této činnosti vede k tomu, že se malá věc někam zandá a pak se nenajde. Proto jsem nové lepidlo na testování hned použila na opravuu podzimního věnce, který mi visí na dveřích. Také jsem jej využila na opravu oblíbených tenisek, které jsem už asi měsíc chtěla donést do opravny. Jsem s ním spokojená. Loctite Super Attak Precision je fajn lepidlo do domácnosti.

Kateřina V.
Lepidlo Loctite Super Attak Precision bylo docela pevně zabalené, ale šlo z obalu dobře vyjmout. Vzhledem k tomu, že děti rozbily oblíbenou hračku, použila jsem lepidlo k jejímu slepení. Uzávěr se pohodlně otevírá a lepidlo se dobře nanáší. Rychle zaschlo a slepený předmět stále drží, takže jsem spokojená. Podívat se můžete i na dvě fotografie.

5f72fe49eb580obrazek.png

Jan G.
Dobrý den, vteřinové lepidlo LOCTITE Super Attak Precision plní skvěle svou funkci, má perfektní způsob dávkování a vyzdvihuji zejména, to že dávkovač  lepidla nezasychá. Vyzkoušeno zatím jen na lepení obuvi - viz přiložené foto.

LEPIDLO.jpg
5f72fe9c8ff91obrazek.png

Více produktů na LOCTITE-SUPERATTAK.CZ
5f72fe8ef2d98obrazek.png

Čtěte také:

Reklama