Každý všední den musely soutěžící splnit zadaný úkol - "použít" chladivý gel a virtuálně tak bojovat proti své celulitidě. Pokud soutěžící neměly možnost splnit si svůj zadaný denní úkol, mohly napříště gel použít dvakrát.

Každá soutěžící měla na soutěžní podstránce přehled o svých splněných a nesplněných úkolech - kolikrát gel použila, popřípadě kolikrát použití vynechala. Vždy se jí zobrazil aktuální stav.

Soutěž měla veselé grafické prvky - pokud jste zapomněly gel použít obrázek gelu Cellu-Sculpt se vtipně nadouval a zeštíhloval. Závěrečnou součástí soutěže byl navíc krátký vědomostní kvíz formou jedna otázka/pět možných odpovědí, z nichž jen jedna byla správná. Nápovědu k otázkám jste nacházely v uveřejněných článcích o gelu Cellu-Sculpt od firmy Avon ve speciální příloze o Celulitidě, která byla v tomto období aktuální.

Úkolem soutěžících tedy bylo dle svých možností virtuálně používat po dobu soutěže pravidelně gel Cellu-Sculpt proti celulitidě a chránit se tak proti vlastní celulitidě. A v závěru soutěže pak správně zodpovědět vědomostní kvíz.

Soutěž byla velmi úspěšná: celkem se do soutěže za tři týdny zapojilo 1 094 čtenářek. Správně splněné úkoly mělo 678 čtenářek, takže péče o virtuální celulitidu byla opravdu pečlivá.

Kdo tedy vyhrál???

Pět nejúspěšnějších soutěžících, které vyhrály virtuální souboj s pomerančovou kůží, budou za svou píli oceněny kosmetickými balíčky s překvapením od firmy AVON. Jsou to čtenářky : Zubr, Vaculka, barborka1, Jety, allora. 

15 soutěžících dostane gel Cellu-Sculpt:  Jifa, jawil, ad.ilek, Andrews, Babullka, bessy, Bleshka, chris, helenale, HRenatka, Irena1, Jajíček, Janejka, JiKo, kanella.

A dalších pět gelů dostanou čtenářky vybrané losem nezávisle na jejich pořadí. Jsou to: Kfranzova, klubíčko, Blanche, Bobina, kačulina.

Všem gratulujeme! A na vědomí dáváme: připravujeme další moc pěkné soutěže, na které se můžete brzy těšit :-))))))!

Pozn.
Ceny se budou zasílat za 14 dní, protože Avon čeká na dodání gelů, které již nemá na skladě. Prosí tedy o posečkání. A jakmile dorazí, hned nám je pošlou a my je pošleme výhercům.