Přitahuje ho k sobě jako oheň, který vábí můru. Je fascinován jejím vnitřním plamenem; kdežto ona je sebejistá a má vše pod kontrolou. Muž po ní touží, což bylo od počátku jejím cílem.“

Víte, o čem je tu zmínka?
Jste-li pravidelnými čtenářkami našeho magazínu, pak určitě víte, že jde o charakteristiku P&G Prestige Beauté uvedené jako BOSS Intense.
Tedy o novou, jemně rafinovanou dámskou vůni značky HUGO BOSS.

Že je žena BOSS INTENSE skutečnou virtuózkou svádění a dokáže se pohybovat tak, že okamžitě okouzlí každého muže ve svém okolí, není tajemstvím.
Ani to, že dost z vás se se značkou Hugo Boss zná poměrně důvěrně…

Samozřejmě, k tomuto poznatku nás dovedly výsledky soutěže, která se uskutečnila v našem magazínu.
Jen připomeňme, že vašim úkolem bylo vyjádřit charakteristiku a úlohu vůně Hugo Boss ve vašem životě.

Odpovědí přišlo více než tisíc a dlužno podotknout, že byly poměrně hodně inspirativní (popis vůně nás nalákal natolik, že o ní budeme v nejbližší době určitě víc, než přemýšlet i u nás v redakci).
Odpovídaly ženy i muži, takže vybrat deset nejlepších byl skoro nadlidský úkol.
Nakonec se však štěstěna usmála na následující formulky...

Andyna text: Mám ráda vůni Deep Red kvůli její sexy vůni která dokonale přitahuje muže jak vosy na bonbón...

Arturie text: BALDESSARINI, to je ta pravá vůně pro muže, co ho můj manžel má, už není líný a vždycky může :-)

Dolik text: Tak na tuto otázku nemohu dát odpověď, neboť vůni od Hugo Boss neměla jsem až doteď. Kdybych nějakou vůni měla, jistě bych o ní teď ódy pěla. Nejspíš tím ztratím šanci na výhru, ale lepší přiznat barvu hned, než si tu něco vymýšlet.

elsie text: Na vůni Hugo Woman pěju chválu, neb vždy ráno, ať cokoli mám v plánu, ten milý flakón uchopím a pár kapkami se navoním. A pak celý den lepší pocit mám a příjemnou vůni se ráda unášet dám. A protože jsem H. W. měla poprvé v době, kdy jsem byla hluboce zamilovaná - nešťastně. A teď vždy, když vdechnu onu vůni, ten pocit je zpátky a uvědomím si, jak při tom všem "neštěstí" jsem vlastně byla šťastná, protože zamilovaná. A tak mě tahle vůně naplňuje pozitivní energií a nadějí.

Handulacka text: Hugo Boss je známá značka, přesto chybí sem tam kačka, A tak musím s pravdou ven - z vyprávění znám ji jen. Očichávám kamarádky, na ně můj nos není krátký! Hugo Woman to je vůně - po ní moje srdce stůně! A tak tady zkouším štěstí, kamarádky drží pěsti. Třeba pošťák zazvoní a mně výhra zavoní

headway text: Pánskou vůni Baldessarini. Proč? Moje partnerka říká, že Baldessarini je vzrušující a elegantní vůně. Mám je rád. Obě.

monjar text: Nejraději mám vůni Hugo Boss Women. Výrazná, trochu sportovní a zároveň nedbale elegantní. Patří k ženě, která může jít bosa v roztrhaných džínách, tričku a jen tak s rozpuštěnými vlasy, a přesto je to dáma.

medax text: Ptáte se, kterou vůni rád mám? Jsem sice muž, přesto odpovím Vám. Když se má Láska navoní, po celém bytě to zavoní. I když tu není, mé srdce po ní stůně, za to vše může, ta její vůně. Romantika, něha, křehkost - to vše z ní vyzařuje, a nejvíc nebezpečná svůdnost - ta mě přitahuje. Ptáte se, která vůně má ten dar? Pak Deep Red poradím Vám.

Jani text: Deep Red - je to vůně mého přítele, často si přeji, aby byl oblečen jen do ní.

Tulíšek text: Incanto - je smyslná a v každém těle probouzí něco nevídaného ... každá žena se s ní stane andělem svého muže...

Semi text: Každá žena touhou stůně. Co jí chybí? ...nová vůně. Boss Intense muže svádí, prodlužuje ženám mládí. Symbolem je smyslnost, mužů není nikdy dost!

Všechny citáty uvedených autorek (ů) budou odměněny balíčkem kosmetiky Fann. Samozřejmě jim gratulujeme a ostatním přejeme více štěstí při některé z našich dalších soutěží!