Jak všichni víte, mléko je potravina velmi vážená a v jídelníčku jen těžko postradatelná.

O tom se ale nyní rozepisovat nebudeme. Víme, že jste tuto stránku navštívili především proto, abyste se dozvěděli, jak dopadla soutěž: Hledejte čerstvé mléko a vyhrajte!
I přesto, že je hra tedy již definitivně za námi, zopakujme si, jak lehko (či těžko - necháme na vás), bylo možné dosáhnout naděje, že se mezi výherci ocitnete i vy.

Soutěžilo se ve dnech 26. 5.- 2. 6. 2003.
Soutěžit mohli jen ti, co se řádně zaregistrovali na stránkách Žena-in.cz a měli trpělivost hledat a kliknutím sebrat 70 obrázků obalů Pure-Pak®. ve všech sekcích a v archívu (zpětně až do 1. 4. 2003) stránek sdružených pod www.zena-in.cz. (ve startovní den hned 20 a po té každý další den 10 obrázků).
Víme, že podle některých vašich ohlasů, to nebylo vždycky úplně jednoduché - ale těm, co věří, že trpělivost růže přináší, se jejich úsilí vyplatilo, i když ...

...vlastně především slíbeným čtyřem nejrychlejším a jedné, na kterou si sedlo momentálně štěstí. Věříme však, že vás ani případný neúspěch neodradil od dalších soutěžních klání na Ženě-in a třeba právě naopak - vybudil ve vás tu pravou soutěžní vervu!
Celkem vás totiž soutěžilo 832 !!!

A kdo je tím šťastlivcem, který získal praktický ruční šlehač ETA Promise v bílé barvě se žlutými doplňky?

Fanfáry (nechte zaznít ve svých ouškách, uších, či jen boltcích)... A je to tady:

1. místo: Vea - čas: 15:04:17  -  68 obalů
2. místo: Lilad - čas: 15:12:47 - 68 obalů
3. místo: pistor - čas: 15:13:22  -  68 obalů
4. místo: Ťapina   -  67 obalů

Losem určena - Hašlerka  

Za nutné považujeme uvést ještě fakt, že nikdo ze soutěžících nenašel úplně všech 70 obalů!  A abyste mohli již klidně spát, pro kontrolu můžete své výsledky hledání porovnat ZDE .

Takže moc, moc gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů v soutěžích!

(A nezapomeňte svoji výhru zapít - třeba sklenkou nápoje, o který v téhle hře šlo ...
Jestliže jste nevyhráli, uděláte tak alespoň něco pro své zdraví...)