Ti z vás, kdo se zúčastnili v minulých týdnech soutěže o celkem 200 litrů benzínu, kterou jsme vyhlásili se společností Shell, je určitě teď napnutý, jak to dopadlo. Hned za chvíli se samozřejmě dovíte jména (resp. přezdívky) výherců, ale pro začátek si pojďme zopakovat, jak soutěž probíhala.
V soutěži měli šanci jen ti z vás, kdo správně odpověděli soutěžní otázku a zároveň byli zaregistrovaní jako členové SMART klubu. Celkem správě odpovědělo 482 soutěžících, z nichž vyhrát mohla jen desítka. První tři si vysloužili poukázku na benzín, dalších sedm dostane triko s logem Shell.
Co to vlastně je SMART klub?SMART znamená chytrý, bystrý, vtipný, elegantní… A právě takový je také každý člen SMART klubu, tedy ten, který pravidelně využívá služeb na kterékoliv z čerpacích stanic Shell v celé České republice. Získá tak nejen kvalitní pohonné hmoty a další zboží nabízené v síti čerpacích stanic, ale také možnost udělat radost sobě a svým blízkým, příjemně strávit volný čas nebo si pořídit něco velmi praktického. To vše díky SMART bodům, které se mu započítávají za každý nákup u čerpací stanice Shell od pohodnných hmot až po občerstvení nebo autokosmetiku. Členové SMART klubu společnosti Shell mají nyní k dispozici novou službu SMART online na webových stránkách www.smartklub.cz. Mohou tak pohodlně sledovat aktuální stav svých bodů, prohlížet výběr dárků i provádět další operace. Součástí stránek je také SMART katalog dárků, který je průběžně aktualizován.

Výsledková listina soutěže:
První cenu, sto litrů benzínu Shell, vyhrává čtenářka s nickem Petrunka, na druhém a třetím místě jsou Lexik a deelina, kteří obdrží po 50 l paliva. Tričkos logem Shell vyhrávají Haslerka, bambi, Kudla, milex, Ndaniela, soustruznice a venca1.