Koroner objevil třináct jizev, které pocházejí zřejmě z plastických operací. Podle zprávy vážilo 178 centimetrů vysoké mrtvé tělo pouhých 51 kilogramů. V žaludku pak patologové objevili pouze částečně rozložené pilulky, které si zpěvák vzal před podáním injekčního léku proti bolesti. Vzorky medikamentů byly odeslány na toxikologický test..

Na hlavě měl Michale v době smrti paruku, jeho vlastní porost byl značně prořídlý a podle patologů se podobal jemnému chmýří. Nad levým uchem lékaři našli lysinu, která prý zřejmě souvisí s natáčením reklamy pro Pepsi z roku 1984, kdy Michaelovi začaly v těchto místech hořet vlasy.

Rodina viní doktora

V hrudním koši bylo zlomeno několik žeber následkem práce záchranářů, kteří hekticky masírovali zpěvákovi hrudník, a v oblasti srdce byly také čtyři vpichy po adrenalinových injekcích, které měly krevní pumpu přinutit k práci. Bez vysvětlení zatím zůstávají škrábance na kolenou a holeních. Na zádech byly řezné rány, které souvisí s pádem.

V sobotu večer byla vykonána ještě druhá pitva na žádost rodiny, a to soukromým patologem. Její výsledky však mají být přísně utajeny. Rodina podezřívá soukromého lékaře, že přispěl k Michaelově náhlé smrti tím, že mu předepisoval silná analgetika. Vyšetřování zatím ale nic podobného nepotvrdilo.

Reklama