Minulý měsíc jste se mohly seznámit se zajímavými novinkami - barvami na vlasy Igora Senea, které se hodí mimo jiné i pro ty, kdo mají citlivou pokožku hlavy a nemohou se barvit ostatními barvami na vlasy. Vyhlásili jsme soutěž, ve které mohla jedna z vás vyhrát proměnu vizáže - odborný střih a barvení, úpravu účesu a nalíčení.

proměna

Proměnu vyhrála čtenářka Tereza, která je nyní na mateřské dovolené, je jí 25 let a je z Prahy. V redakci si myslíme, že se proměna opravdu povedla, ze šedé myšky vykoukla krásná mladá žena se zajímavým účesem.

Proměna proběhla v ASK academy Schwarzkopf Professional, Michalská 17, Praha 1, pod vedením odbornice na vlasy a přípravky Schwarzkopf Professional - hlavní technoložky Karolíny Šímové. Pro barvení barvami Igora Senea vybrala odstín 6-6 (2 díly) smíchaný s jedním dílem 5-65, do barvy byl přidán 2,5% vyvíječ. Následné líčení provedla vizážistka Simona Bártová www.makeupist.cz.

proměna

Jak hodnotí proměnu a celý postup čtenářka Tereza?

proměna

Do proměny jsem s barvami Senea jsem se přihlásila, protože jsem nebyla spokojena se svým dosavadním účesem i barvou, vlasy jsem měla dost zničené a samotnou mě nenapadalo jak bych chtěla svůj účes změnit. Měla jsem velkou radost, že jsem vyhrála zrovna já!

Výsledný účes mě překvapil hlavně svým střihem, ale i barvou... Musím se přiznat, že zprvu jsem si na ztmavené vlasy musela zvyknout, ale jsem velmi spokojená, takže to netrvalo dlouho...

proměna

Hodně se mi líbí i možnosti upravování vlasů, protože jsem takhle krátké vlasy neměla... a současně jsem ráda, že je mohu sepnout do gumičky. Do tmavé barvy jsem šla hlavně proto, že je to moje přirozená barva a se slečnou/paní kadeřnicí jsme se na téhle barvě shodly.
Co se týká líčení, tak to se mi velmi líbilo, bylo to líčení spíše večerní, ale vážně pěkné... sama bych se takhle nalíčit nedokázala a o to víc jsem se sama sobě pak líbila. S paní vizážistkou jsem probrala, jak bych se měla líčit, co mi sluší a co bych neměla zanedbávat, za což jsem také byla ráda.

Můj účes měl úspěch jak doma, tak i mezi rodinou a kamarády. Všichni dávali za pravdu, že tmavá barva mi sluší více a střih vlasů pochválil jak manžel, tak moje máma (což jsou pro mě největší kritici).

proměna

Nyní si vlasy upravuji žehličkou, úprava je snadná a výsledek vždy pěkný.
Celkově to pro mě byla příjemná zkušenost, za kterou bych Vám ráda poděkovala.

Jaké jsou barvy Igora Senea?

proměna

Jde o revoluční barvu na vlasy, která nabízí úžasné účinky a profesionální barevné výsledky se zářivým leskem. Na náš trh přináší významnou inovaci - revoluční barvicí technologii pro vysoký komfort pokožky hlavy během barvení vlasů. Může se totiž pochlubit revoluční technologií SensoCalm, jež je složená ze speciálně vybraných barevných pigmentů a zklidňujících složek, díky kterým je barva mimořádně šetrná k pokožce. Pokud máte citlivou pokožku hlavy, nemusíte se již obávat, že může dojít při barvení vlasů k jejímu podráždění. Bez obav totiž můžete vsadit na některý z odstínů nové barvy IGORA Senea - 36 nádherných odstínů a dva druhy developerů značky IGORA Senea doplňuje řada tří pečujících přípravků pro následnou domácí péči - Šampon pro barvené vlasy, Krémový kondicionér pro barvené vlasy a Sérum po barvení - které byly unikátně navrženy tak, aby pomáhaly předcházet potížím po aplikaci barvy na vlasy a zároveň zvýrazňovaly intenzitu barvy vašich vlasů.

Článek, který jsme o této revoluční barvě vydali: IGORA Senea: První permanentní barva na vlasy doporučovaná dermatology!

Více najdete na: www.facebook.com/SchwarzkopfprofessionalVasenprovlasy

Reklama