Když už najdete odvahu si něco takového obléknout, rozhodně nebudete patřit mezi šedé myšky a nevýrazné puťky, které nechtějí vybočovat z davu. Budete sebevědomé holky, které nepostrádají smysl pro humor, recesi a rozhodně se nestydí být středem pozornosti.

Desigual

Když jsem tuhle módu viděla poprvé, byla jsem trochu na rozpacích. Není to už trochu moc? Moc barevné, moc vyšívané, moc vzorované, zkrátka moc nápadné? To byl první pohled. Při druhém pohledu už jsem si zvykla a zjistila, že mě tyhle barevné věcičky vlastně fascinují. Vyzařují neskutečně optimistickou energii. A mohlo by se docela dobře stát, že až si jednou obléknu první kousek, propadnu téhle barevné mánii docela.

Desigual

Modely, ať už jsou to kabátky, šaty, kalhoty nebo trička jsou hravé nejen svou barevností, ale i zpracováním a střihy. Možná vám trochu připomínají výtvarné koláže nebo dětské omalovánky či vystřihovánky.

Desigual

Neuvěřitelná škála vzájemně se prolínajících vzorů a výrazných barev, kombinace výšivek, aplikací, batik, ale i filmových tisků propůjčuje modelům vtipně surrealistický výraz. Vše působí nesmírně zábavně a optimisticky.

Desigual

A kdo to s tou nápadností zase nechce moc přehánět, ale přece jenom našel v této módě zalíbení, může si pořídit alespoň kabelku vytvořenou ve stejném duchu.

Desigual

Desigual

Foto Desigual

Čtěte také:

 

Reklama