Určitě nám dáte za pravdu, že kvalitní vysavač je pro úklid domácnosti důležitý. Pokud máte rodinu, děti a domácí mazlíčky, neustále potřebujete uklízet podlahové plochy. Ať už máte dlažbu, plovoucí podlahu nebo klasický koberec, musíte řešit nahromaděný prach a nečistoty.

Vysavač je skvělým a spolehlivým pomocníkem. Je to rychlý a účinný odstraňovač prachu, drobků a chlupů, které se každý den nahromadí. Kromě vysávání podlahy lze vysavač použít i na čalouněný nábytek a do jeho záhybů.

Rowenta

Naším tipem jsou tři modely nových vysavačů Rowenta.

  • Rowenta Silence Force Compact AAAA RO6331EA v ceně 5.999 Kč
  • Rowenta Silence Force Compact AAAA RO6355EA v ceně 6.299 Kč
  • Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care RO6383EA v ceně 6.599 Kč

Oba sáčkové vysavače se mohou pochlubit vysokou účinností vysávání na všech druzích povrchů s nejlepším hodnocením 4x „A“, a to za velice tichého provozu.

RowentaCo umí zářivě červený vysavač Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care?

Jak název napovídá, určeitě jej ocení take majitelé domácích mazlíčků.

Vysavač se pyšní čtyřmi oceněními v nejlepší kategorii “A” v energetické účinnosti, v účinném vysávání na kobercích, na tvrdých podlahách a za účinnost filtrace.  Jedná se o sáčkový vysavač, obsah sáčku je 3,5 l. Tento sáček je novinkou s označením  High Filtration Hygiene+
se samouzavírací klapkou – žádné smítko neunikne (filtrace zachytí 99,99% částic o velikosti 0,3mm). Takže do něho vložte důveru, vaše podlaha nebo jiný prostor, který vysáváte bude beze smítka a nečistoty. Když je sáček plný, indikátor výměny vám ohlásí, že je sáček potřeba vyměnit.

Extrémně tichý: Nemáte ráda, když je spotřebič v domácnosti hlučný? Tento vysavač je ultra tichý, se svými 68 dB patří mezi nejtišší vysavače na trhu.

Příslušenství, které oceníte:

Červený výkonný vysavač Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care nabízí také skvělé využití bohatého příslušenství.  Jistě oceníte při úklidu teleskopickou kovovou sací trubici, unikátní univerzální hubici Deep Clean Head pro účinnost čištění A na tvrdém povrchu i na kobercích, hubici na parkety, štěrbinovou hubici do nepřístupných a úzkých míst, mini turbo kartáč a integrovaný kartáček Easy Brush pro úklid nábytku na rukojeti – vždy po ruce.

Černý Rowenta Silence Force Compact AAAA RO6355EAmá stejné výkonnostní kvality, rozdíl je v příslušenství, které neobsahuje mini turbo kartáč, jen parketovou hubici.

Modrý Rowenta Silence Force Compact AAAA RO6331EAsi zachovává unikátní výkonnostní kvality této řady pouze se základní výbavou.

Rowenta

Reklama