Světoznámá značka Rowenta v letošním roce završuje výměnu celého portfolia vysavačů, kterou zahájila uvedením nejtiššího vysavače Rowenta Silence Force Extreme RO5921 v říjnu loňského roku.

2. března 2012: Na jaře uvádí Rowenta dvě řady nových vysavačů: Silence Force Extreme COMPACT a Compacteo ERGO. Silence Force Extreme COMPACT úspěšně navazuje na řadu Rowenta Silence Force Extreme a přebírá všechny její výhody - tyto vysavače jsou extrémně výkonné, extrémně tiché, s vynikající ergonomií těla vysavače, ale také trubice a všechny nástavce ponechává. Navíc v menším a skladnějším provedení a za nižší ceny. Compacteo ERGO nahrazuje řadu Rowenta Compact. Zaručuje účinné vysávání v optimální velikosti v komfortnějším provedení Ergo, včetně dvou bezsáčkových modelů Ergo Cyclonic.
V neposlední řadě se Rowenta vrací s multifunkčním pomocníkem pro dům, dílnu a zahradu - vysavači pod názvem Aqua Excel.Není tedy na čase vysát s jarem z domu všechnu špínu a přivítat svěžest a čistotu?

Rowenta Silence Force Extreme Compact - extrémně účinný, extrémně tichý

Rowenta Silence Force Extreme Compact Po úspěšném představení extrémně účinných a extrémně tichých vysavačů nazvanou příznačně „Rowenta Silence Force Extreme“ na podzim roku 2011 přichází Rowenta s novinkou „Silence Force Extreme Compact“. Jedná se opět o vysoce výkonné a velmi tiché vysavačemenším provedení vhodném především pro menší domácnosti.
V čele stojí model RO5737 v barvě slonové kosti s hladinou zvuku pouhých 65 decibelů, který je až o 50% šetrnější*k životnímu prostředí zachovávající si stejně vysokou funkci vysávání. Model má dále speciální turbokartáč „Animal Care“ pro úklid po domácích mazlíčcích včetně speciálního antibakteriálního filtru Hepa 13.

Jedna příjemná vychytávka - kartáč na nábytek je zabudován přímo do sací trubice a Rowenta Silence Force Extreme Compact je opravdu vždy a snadno po ruce. Nikdy se neztratí.

Tak jako u předchozích modelů Silence Force Extreme, tak i modely Compact nabízejí řadu ergonomického příslušenství pro větší komfort při vysávaní.

Orientační ceny jednotlivých modelů se pohybují od 4999 Kč do 5699 Kč

*v porovnání s Rowenta Silence Force Extreme RO5825

Rowenta Compacteo Ergo - účinné vysávání, optimální skladování

Rowenta Compacteo Ergo  Compacteo Ergo zachovává všechny dobré vlastnosti svého předchůdce včetně účinného vysátí a v menším provedení pro malé skladovací prostory. Navíc bylo kompletně předeláno celé příslušenství pro větší komfort při vysávání včetně pohodlného držadla pro jednoduší a rychlou manipulaci a zdravé držení těla. Zvětšena byla i kapacita sáčku na 3 litry, což je u tak malého vysavače úctyhodné. Všechny modely mají odklápěcí rameno pro jednoduché a snadné přenášení.

Nejvyšší model Compacteo Ergo RO5295 má navíc funkci „Animal Care“ se speciálními nástavci na podlahy, koberce a nábytek pro dokonalý úklid po domácích mazlíčcích včetně speciálního antibakteriálního filtru Hepa 13.

Orientační ceny jednotlivých modelů jsou od 1999 Kč do 2999 Kč.

Rowenta Compacteo Ergo Cyclonic - účinné vysávání, optimální skladování

Rowenta Compacteo Ergo Cyclonic Nabízí stejné funkce a výbornou ergonomii příslušenství jako Compacteo Ergo, přičemž se jedná o kompaktní cyklónový vysavač tzv. bezsáčkový a jeho majitelé se tak již nemusí zatěžovat pravidelnými nákupy sáčků. Speciální a velmi účinný cyklónový systém zaručuje dokonalé oddělení špíny a prachu a následné odfiltrování zbytkových částiček účinnými filtry. Nádobu na prach a špínu lze jednoduše vyjmou, vysypat a vymýt. Kapacita nádoby se zvedla až na 1,5 litru a vysavače jsou vybaveny speciálním výkyvným držadlem pro jednoduchou a pohodlnou manipulaci.

Ceny jednotlivých modelů se pohybují od 2799 Kč do 2999 Kč.

Rowenta Aqua Excel - pro dům, dílnu i zahradu

Rowenta Aqua Excel Po krátké odmlce se Rowenta vrací k multifunkčním vysavačům. Novinkou jsou modely Aqua Excel určené na suché i mokré vysávaní včetně přímého vysátí vody do nádoby vysavače (pokud vás již někdy vyplavila pračka a měli jste koupelnu plnou vody, tak víte, o čem mluvíme). Tyto typy vysavačů mají rozsáhlé využití ať již při klasickém úklidu doma, včetně mokrého čištění koberců, ale především venku pro čištění rozsáhlých venkovních ploch, dílen nebo čištění skel či mokré umývání podlah. Snadno tak třeba vysajete vodu z různých jímek, kam se čerpadlo nevejde nebo zbytkovou vodu ze dna bazénu, kdy čerpadlo již není účinné. Funkce foukání vzduchu pak potěší při podzimním úklidu zahrad nebo vyfoukání nečistot z terasy.

Rowenta Aqua Excel pracuje jak v sáčkovém, tak i bezsáčkovém režimu. Při bezsáčkovém režimu se nasazuje speciální velkokapacitní textilní filtr (součást dodávky), který lze použít pouze venku třeba při vysávání dílny či terasy, aby vám špony, hobliny nebo kamínky neprosekly papírový sáček. Kapacita zásobníku je až 14 litrů a vysavač disponuje rozsáhlým příslušenstvím včetně speciálních nástavců pro umývání podlah a oken.

K dostání je ve dvou provedeních v ceně 3999 Kč a 6499 Kč.

www.rowenta.cz

Reklama