Vysavač malých rozměrů Samsung Motion Syns Compact zvládne i velký úklid snadno, rychle a bez kompromisů.

Společnost Samsung Electronics uvádí na trh výkonný vysavač kompaktních rozměrů, který uklidí stejně dobře jako jeho větší kolegové. Praktický, kompaktní a lehký Samsung Motion Sync Compact VC7000 s nádobou o objemu 0,9 l nabízí veškerý komfort většího modelu MotionSync včetně MultiCyclone technologie pro konstantní sací výkon a minimální údržbu filtrů. Je rovněž vybavený prachovým senzorem, jenž detekuje při vysávání množství prachu na podlahové ploše.

Samsung ElectronicsI malá domácnost si zaslouží dokonale čistou podlahu, vysavač klasických rozměrů však může být pro řadu uživatelů příliš velký. Samsung tedy vychází vstříc těm, kteří  požadují vysoký výkon v malém těle, a představuje kompaktní model vysoce výkonného vysavače Samsung Motion Sync Compact,“ říká Denisa Čarná, produktový manažer pro malé domácí spotřebiče ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Vysavač Samsung Motion Sync Compact se vyznačuje inovativním designem, kompaktní konstrukcí, nízkou hmotností a navíc je jednoduše ovladatelný. Tělo pohyblivé nezávisle na kolečkách umožňuje hladký a plynulý pohyb, zatímco velká zkosená kolečka zaručují stabilitu vysavače. Jedinečné multicyklónové proudění vzduchu CycloneForce chrání filtr před ucpáním.

Celkový objem tohoto modelu byl zredukován o 63 % a hmotnost až o 69 % oproti běžným vysavačům Samsung. Vysávání a celková manipulace s vysavačem proto vyžaduje mnohem menší námahu a vysavač je možné uložit i do malých prostor v domácnosti.

Úklid máte pevně v rukách

Uživatelsky příjemné je rovněž ovládání přímo na rukojeti. Dálkové ovládání umožňuje jednoduché zapnutí nebo vypnutí spotřebiče a výběr optimálního sacího výkonu pomocí zabudovaných tlačítek. Přímo v rukojeti se pak rovněž ukrývají další hubice pro čištění štěrbin, nebo nábytku, což zajišťuje další úsporu času při práci.

Dá vám zelenou

Vysavač je vybavený prachovým senzorem, který při vysávání informuje pomocí červeného světla o nalezení místa s vyšším výskytem prachu. Jakmile je místo vyčištěné, světlo se rozsvítí zeleně.

Vysoký sací výkon s dlouhou životností

SamsungVysavače Samsung Motion Sync jsou vybavené mutlicyklónou CycloneForce multi, která díky jedinečné vnitřní struktuře se čtrnácti vnitřními komorami vytváří multicyklónové proudění vzduchu. Silná odstředivá síla odděluje částečky prachu a nečistot ze vzduchu a zabraňuje jim ve výstupu z komor. Díky této technologie je dokonale chráněn filtr před ucpáním a sací výkon zůstává dlouhodobě konstantní.

Jednoduchý pěnový filtr zachycuje nečistoty a lze jej snadno vyčistit či omýt vodou. Rychlé propláchnutí je vše, co filtr potřebuje jako ochranu před ucpáním.

SamsungSpotřeba energie je pro uživatele velmi podstatná a i v tomto ohledu je novinka velmi potěší. Vysavač spadá do energetické třídy A, vyznačuje se účinností čištění koberce D, tvrdých povrchů A a emisí prachu A. Stejně jako velký Motion Sync i model Compact získal antialergický certifikát BAF (British Allergy Foundation) a na celý vysavač se vztahuje 5letá záruka.

Vysavač Samsung Motion Sync Compact VC7000 bude v prodeji od 1. února 2015 za cenu 7 490 Kč s DPH.

Reklama