vysavac

vysavacJe radost dívat se na nejprodávanější bateriový vysavač na světě Ergorapido. Je bezdrátový, akumulátorový tyčový vysavač, který se stiskem tlačítka na boční straně promění v ruční vysavač. Zbavit se drobků na stole je hračka.

Potřebujete rychle uklidit obývák nebo kuchyň? Nyní máte k dispozici pomocníka pro okamžité použití. Ergorapido je bezdrátový, akumulátorový tyčový vysavač, který se stiskem tlačítka na boční straně promění v ruční vysavač. Zbavit se drobků na stole vysavacje hračka.

Tři ze čtyř evropských spotřebitelů volí Ergorapido pro jeho vynikající design, sběr prachu a nízkou hlučnost. Dvojí kloub podlahové hubice umožňuje směrování bateriového vysavače okolo nábytku jen lehkým otáčením držadla, cyklonová sací síla vylepší výkon oddělením prachových částí přímo ze vzduchu a ty pak můžete jednoduše z přístroje dostat. Navíc si Ergorapido na cestu posvítí LED diodami na sací hubici.

Inženýři Electroluxu navrhli praktického pomocníka, vy jej můžete obléci do nové kůže. Podmínky soutěže najdete na stránkách www.designcabinet.cz. Šanci vyhrát zajímavé ceny mají designéři, kteří se zapojí do nové soutěže společnosti Electrolux. Navrhněte nejhezčí nový obal pro vysavač Ergorapido a vyhrajte 30 000 korun!

 

Soutěž potrvá do pátku 30. 7. 2010, kdy bude vyhlášen celkový vítěz. Ten vzejde ze všech přihlášených, výběr provede odborná porota. Pro vítěze je připravena odměna ve výši 30 000 korun, druhý si odnese 10 000 korun a třetí se bude moci těšit z nového vysavače Ergorapido v hodnotě 3 690 korun.

Podívejte se na videoukázku z testu vysavače Ergorapido

Reklama