Špičkový výkon 4A se systémem PureFlow Silent

Vysavač Pure C9 je v současné době nejlepším a nejtišším bezsáčkovým vysavačem značky Electrolux. Ve srovnání se svým předchůdcem Electrolux UltraCaptic nabízí až 4x tišší vysávání. „Jeho přibližná hlučnost je pouhých 72 decibelů. Při úklidu tak můžete telefonovat nebo poslouchat svou oblíbenou muziku,“ doplňuje Roman Šebl, vedoucí prodeje divize malých domácích spotřebičů společnosti Electrolux.
5c9e22faaced1obrazek.pngDlouhodobá účinnost

Revoluční 3D filtr je důležitou součástí plně uzavřeného filtračního systému a při vysávání umožňuje jedinečný výkon s minimální ztrátou sací síly. Sedmistupňový filtrační systém představuje pokročilou filtraci prachových mikročástic a zaručuje vypouštění pouze čistého vzduchu zpět do vaší domácnosti.
5c9e23380086fobrazek.png

Doživotní filtr a nenáročná údržba bez sáčků

Vysavač Electrolux Pure C9 přichází s exkluzivním doživotním filtrem, který není při běžném provozu nutné měnit. Objemná nádoba na prach a snadný přístup k filtru zajišťují rychlou a bezproblémovou údržbu. Odpadá tak starost s nákupem sáčků a nutnost jejich nehygienického a častého vyprazdňování.
5c9e23593886fobrazek.png

Snadné manévrování po místnosti

Mimořádně velká zadní kolečka a o 360o otočné přední kolečko představují způsob, jak se pohybovat během vysávání bez nepříjemných nárazů do okolního nábytku. Svoboda pohybu je podpořena dvanáctimetrovým akčním rádiem. Spotřebič tak není potřeba příliš často přepojovat do jiné zásuvky.
5c9e227831361obrazek.png

Více na ELECTROLUX.CZ

Reklama