Dobré ráno.

Bydlím ve městě kousek od Prahy a s podomním prodejem zase tolik zkušeností nemám, ale přeci jen pár takových obchodníků k nám přišlo.

Bydleli jsme ještě na velkém sídlišti, kde se tito obchodníci vyskytovali nějak více. Nabízeli různé druhy hrnců, pánviček a kuchyňských pomocníků, ale také kožichy (z Itálie) zaručené kvality. Jediné, nač si vzpomínám, že rodiče pořídili od podomního obchodníka  právě vysavač :o)).

Pan obchodník se oháněl hadicí, jak jen mohl, a ukazoval nám, jak je tento vysavač šikovný v boji s nečistotou a prachem.

Šlo o vysavač značky Rainbow. Maminka zrovna čekala moji sestru, tak se jí zdál tento vysavač, který byl opravdu k nečistotám nekompromisní, jako super pomocník do domácnosti. Došlo tedy ke koupi a my se mohli radovat z budoucího čistého prostředí u nás doma :o)).

Vysavač má vodní filtr - a my každé luxování sledovali, zda je voda už čistější než při předešlém luxování. Připadala jsem si kolikrát jako průzkumník. To když jsem pokaždé koukala do té špinavé vody plné prachu :o(.

Doma je totiž sestava, při které i každodení luxování nemohlo skončit jinak než špinavou vodou v nádobě. Běhá tam totiž pes obřích rozměrů, ze kterého chlupy padají jako o závod, a dítě, které drobí, nepřezouvá se tak, jak by bylo potřeba atd.

Ale vysavač stále plní svůj úkol a špínu vtahuje a dělá tak náš domov čistější. Jedno velké ALE  přeci jen tento vysavač má, je sice výkonný, ALE hrozně těžký a ne zrovna jednoduchý na sestavení :o)).

Tak to je moje zkušenost s podomním prodejem.

Ryta


Děkujeme za pěkný příspěvek.

Taky jsem s podobným vysavačem málem skončila, ale naštěstí jsem se ubránila, takže teď mám malou a spolehlivou Etu a nemůžu si stěžovat :).

Co si o podomním prodeji myslíte Vy, ženy-in? Dokážete si představit, že byste dělala takovou práci? Nebo jste ji už někdy dělala? Koupila jste si něco od podomních obchodníků? Nebo se spíš necháte zlákat na prodejní akce typu "vemte s sebou manželku a dostanete hodinky"?

Napište mi své příběhy a názory na redakce@zena-in.cz!

Reklama