V první řadě je nutné podotknout, že nejsem moc trpělivý člověk, takže výroba adventního věnce pro mě byla tak trochu výzva. Vyráběla jsem ho v tvůrčím světě pro všechny, ten se jmenuje Creative World. Právě zde se můžete zúčastnit různých workshopů, jeden z nich byl zaměřený právě na adventní věnce.

5a16cc4a1ef3fobrazek.png

5a16cca53ccfbobrazek.png

  • Místo klasických jehličnanů, které věnce zdobí, jsme použili větvičky túje. Prý déle vydrží a tolik neopadávají.
    Přidělat na korpus větvičky túje, bylo asi to nejhorší. Tedy pro mě určitě. Ale líbil se mi výsledný nedbalý vzhled. Opravdu to byl záměr.

5a16cd96bdceaobrazek.png

5a16cdd155d9cobrazek.png

  • Následovalo zdobení. Na to jsem se těšila, ale bylo těžké se rozhodnout, jaké barvy zvolit a hlavně, co na adventní věnec dát. Řekla jsem si, že budu improvizovat a uvidím, co z toho vyjde. Obzvlášt ráda jsem byla za svůj „geniální“ nápad lepit maličké červené hvězdičky na věnec. To je pro osobu bez trpělivosti báječný trénink. 

5a16cef099674obrazek.png

  • V Creative World si svůj adventní věnec mohly vytvořit i děti. Sice jsem si říkala, že to není asi nic pro ně, zvláště, když mají pracovat s tavnou pistolí, která je podle mě nebezpečná. Byly ale velmi šikovné. Jedinou popálenou osobou jsem byla já…

5a16cf87f33f6obrazek.png

  • A zde můj výtvor. Po hodině a půl jsem měla hotovo. Musím říct, že jsem byla nadšená. Zvláště, když jsem poslala fotku své mamince, pro kterou jsem ho dělala, a ta mi napsala, jak moc se jí líbí.

Jak se vám můj adventní věnec líbí?

Čtěte také:

Reklama