V X. ročníku soutěže o nejlepší výrobek roku, kterou každoročně vyhlašuje Asociace vizážistů a stylistů České republiky (AVS-ČR), se již po několikáté za sebou umístily výrobky švédské kosmetické společnosti Oriflame. Mezi kosmetickými výrobky, které od asociace obdržely n
adprůměrné hodnocení v roce 2008, jsou

13659  Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular

2512 Kvartet očních stínů Giordani Gold

13878  Rozjasňující podkladová báze Giordani Gold

14261  Tužka na oči Giordani Gold

A mohou se tak chlubit titulem „Doporučeno Asociací vizážistů a stylistů ČR“.

U výrobků hodnotí odborná porota z řad vizážistů a stylistů 3 kritéria. V první řadě funkci výrobku plynoucí z jeho charakteru, nebo popisu výrobce; dále používání, komfortnost a snadnost používání či aplikace a design, tedy vzhled a estetiku výrobku. Výsledky budou v nejbližší době uveřejněny na www.avs.cz a současně budou slavnostně vyhlášeny v Makeup Magazinu, a to jak v tištěné podobě, tak i online.

Kosmetická společnost Oriflame klade důraz na nejvyšší kvalitu ve všech oblastech své činnosti, ať již zde o vlastnosti výrobků nebo budování vztahů mezi svými obchodními partnery, kosmetickými poradci, zaměstnanci a zákazníky. Značka Oriflame je velmi hrdá na svůj přístup k přírodě, který zahrnuje vše od její ochrany až po využívání těch nejkvalitnějších přírodních přísad. Klíčovou roli hraje věda. Oriflame má od roku 2000 své vlastní globální technické centrum (GTC) v Irsku. Náš vědecký tým však vyvíjel nové inovativní technologie již dávno před rokem 2000 a vznikem GTC. Vědci, kteří pro Oriflame vyvíjejí nové výrobky, se nechávají inspirovat právě přírodou a jejími vlastnostmi. Oriflame klade zvláštní důraz na používání přírodních látek a výtažků. Společnost Oriflame používá aerosoly, které neničí ozón a její výrobky nikdy nebyly testovány na zvířatech.

Rádi bychom vám blíže představili oceněné výrobky Oriflame:

13659  Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular

Luxusní krém s práškem z pravých diamantů vyrovnává a rozjasňuje tón pleti, posiluje buněčnou energii. Částečky odrážející světlo pleť okamžitě projasní. Výtažek z lanýžů je označován jako“bílý diamant“. Navrací pleti pevnost, zlepšuje  její strukturu, odstraňuje únavu a mdlost. Extrakt z myrty  působí na buněčné úrovni, prodlužuje životnost buněk, zpomaluje úbytek kolagenu s výsledným zpevněním pleti. Proteinový komplex  na úrovni buněk epidermis (povrchních buňky kůže) a kolagenních v dermis (hlubší vrstvy kůže) obnovuje jejich základní funkce včetně schopnosti dělit se a následně omlazovat pokožku. Extrakt z flavonoidů aktivně odstraňuje volné radikály a podporuje přirozené obranné mechanizmy pokožky.

 

2512 Kvartet očních stínů Giordani Gold

Čtyři navzájem se doplňující intenzivní barvy jsou vhodné pro mokrou i suchou aplikaci, v kazetce se zrcátkem a dvěma aplikátory.

 

13878  Rozjasňující podkladová báze Giordani Gold

Luxusní textura jemně a šetrně připraví pleť na nanesení make-upu. Složky proti stárnutí a výtažky ze švédské bursinky podpoří bezchybný efekt celkového nalíčení.

 

14261  Tužka na oči Giordani Gold

Tužka na oči má zabudovaný aplikátor, který vám umožní upravit barevnou intenzitu výsledného odstínu.

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o převratné péči o pleť v podobě jedinečného krému Diamond Cellular i o luxusní kolekci dekorativní kosmetiky Giordani Gold. Můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz