Reklamace oblečení? To tu dnes ještě nebylo. Přečtěte si příspěvek od čtenářky Lenky, za který moc děkujeme.

Dobrý den, přidávám moji zkušenost s reklamací.

Koupila jsem si sako z koženky v hnědé barvě. Když jsem ho měla podruhé na sobě a pod ním bílou košili, byly na ní hnědé šmouhy od podšívky, která pouštěla.

Sako jsem tedy reklamovala, v prodejně ho přijali v pohodě, udělali zápis a mám prý čekat 30 dní. Když jsem po měsíci přišla, sako mi vrátili s tím, ře reklamaci neuznali, prý v laboratoři byl výrobek odzkoušen a nic neshledali.

Tak jsem vzala bílý kapesník, přejela po podšívce a prodavačce ukázala, jak se zabarvil. Ta viděla, že mám pravdu, tak jsme se domluvily, že tam sako nechám, doma napíšu průvodní dopis a pak ho přinesu. Napsala jsem, že sice nevím, jak v laboratoři výrobek zkoušeli, ale že jim poradím. Ať některá laborantka oblékne sako na bílý plášť a chvíli v něm pobude, pak že uvidí sama. Tento dopis prodavačka spolu se sakem odeslala zpět výrobci s tím, že odmítám výrobek přijmout a žádám na řádném vyřízení reklamace.

Za dva týdny jsem dostala zpět peníze, avšak bez slůvka omluvy či vysvětlení.

Lenka

Pozn. red.: Text nebyl redkačně upraven.

Milá Lenko, to byste chtěla asi moc. Máte se spokojit s tím, že vám vrátili peníze, a nad nějakou slušností či etikou výrobce mávnout rukou. To je smutné.

Co vy na to, milé ženy-in? Jaké máte zkušenosti s reklamacemi? Svěříte se nám? Podělíte se o své rady, názory, příběhy na dnešní téma?

Naše redakční adresa redakce@zena-in.cz čeká na vaše příspěvky

 

Reklama