Podle čtenářky s nickem ifulinkaa má facebook velkou výhodu, protože se díky němu mohou poznat lidé, kteří se už dlouho neviděli. A taky se tam dá vyřídit spousta „hovorů“ s rodinou a známými.

Spojení s lidmi, které moc nevídáme, je fajn. Taky jsem díky facebooku v kontaktu se sestrou. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek, milá ifulinkaa, a přeju krásný den.


Pěkný den přeji!

Mám účet na FB již několik let. Nikdy jsem nepřemýšlela o tom, že bych ho zrušila, protože u PC trávím spoustu času. Když jsem doma, mám zapnutý počítač stále. Nahrazuje mi radio, často televizi. Ale nejvíc jsem ráda za spojení s kamarády. Nejen, že ušetřím za telefonní účet, protože zde vyřídím mnoho „hovorů“ s mými známými i rodinou, ale mám ponětí o životě těch známých, kteří bydlí daleko a nevidím je vůbec. Nenahrazuji si tím žádné osobní setkání, jsem ovšem ráda, když vím, že jedna kamarádka žijící roky v Praze absolvovala s červeným diplomem, jiná, vzdálená 300 km, čeká mimino... Myslíte, že by každému z kamarádů, kteří jim to přejí, psaly sms? Ne, určitě ne. Tímto je FB úžasný. Vím mnoho, oč bych bez něj přišla.

Loni jsem byla na vánočních trzích, z davu vyšel čert a začal mi vykládat, že mě moc rád vidí, jak se mám... a já čučela s otevřenou hubou. V té masce bych nepoznala ani bratra, bez ní mi to taky moc nespínalo, onen kluk mne naposledy viděl před deseti lety jeden víkend, kdy jsme dělali zdravotnický kurz. Poznal mne jen díky fotkám na FB! Po těch letech jsme zase našli společnou řeč a občas si napíšeme. Další bonus pro FB.

V posledních týdnech, kdy mám dost času volného, se zapojuji do diskuzí na poradních skupinách. Hodně se přiučím, mnoho se dozvím, občas i já mohu poradit. Bavíme se o vaření, vybíráme nejlevnější varianty účinných čistidel na cokoliv, dětné konzultují potíže s potomky... Domácí tvoření na mnohých stránkách mě inspiruje k tomu, co stejně nikdy nevytvořím, ale ráda se podívám. Prohlížím mnoho stránek uživatelů celého světa a kochám se fotografiemi „neznámých“ umělců z různých koutů naší planety.

Zveřejněno mám mnoho fotek, na všech jsem oblečená. Snažím se mít profil otevřený jen pro přátele, ale je mi jasné, že nic není tajné. Nikdy bych nevložila fotku, která by mne, či mé kamarády mohla kompromitovat v nějaké nevhodné situaci. Nemám v plánu do budoucna zveřejňovat fotky nahatých dětí, i kdyby byly nejroztomilejší na světě.

Mějte pěkný den, ifulinkaa

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Co vy a sociální sítě?

  • Používáte sociální sítě (např. facebook, twitter, viber...)?
  • Proč ano a proč ne?
  • Jaké používáte nejvíc?
  • Kolik času na nich trávíte?
  • Co byste na sociální sítě nikdy nenapsala?
  • Máte nějaké zajímavé historky?

Napište mi, budu se těšit. Tentokrát na jednu z vás čeká zimní balíček od Oriflame: řasenka Wonder lash (černá), Intenzivní balzám After Sun a Zázračný kelímek. A k tomu pěkná modrá taštička.

Své příspěvky posílejte na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je SÍTĚ. Předem děkuju!

avon

Reklama