Zkuste to letos jinak a nakupte z pohodlí domova. Vyberte si z široké nabídky parfémů, které si objednáte na www.parfemy-elnino.cz.
5a1545d2cc8bcobrazek.png

Nepotřebujete k tomu nic jiného než chvilku klidu u počítače nebo telefonu. Výběr voňavého dárku vám navíc usnadníme díky speciálním filtrům v sekci Vánoce, jejichž nastavením se vám podaří trefit se do vkusu každého, koho chcete obdarovat. Vyberte si kategorii (dárky pro muže, ženy, děti...) a pak už jen prohlížejte a nakupujte.

My pro vás dnes máme tyto dva tipy na voňavé dárky, s nimiž nešlápnete vedle:

  • Pro ženu, která je vždy dámou

Nová vůně světově proslulé značky, kterou milují ženy na celém světě, se zrodila právě v letošním roce. Je proto žhavým adeptem na vánoční dárek pro ženu, které chcete pod stromečkem udělat opravdovou radost, a zároveň jí ukázat, že je stejně tak jedinečná jako ona vůně. Silná, nezávislá, plnící si své sny.

Chanel Gabrielle - jemná, půvabná a okouzlující, plná květinových tónů. Čistě ženská vůně, založená na kytici 4 bílých květů. Inspirovaná zakladatelkou značky, francouzskou módní návrhářkou Gabrielle Chanel.

5a1545b5816f4obrazek.pngUpoutá vás již od samotného začátku. Ucítíte svěží vůni sladkých mandarinek spolu s grapefruitem a černým rybízem. V srdci se snoubí jemné tóny jasmínu, exotického ylang-ylang a tuberózy. To vše je zasypané pomerančovými květy. Kompozici uzavírá dotek hřejivého santalového dřeva a pižma.

  • Pro ženu, která miluje vůni a krásu přírody

Tato vůně našla svoji inspiraci v samotném tlukoucím srdci přírody, které může její majitelka objevovat každý den, i když se pohybuje v městské džungli. Propůjčí svojí nositelce nebezpečně přitažlivou auru, která ji bude doprovázet na každém jejím kroku. Udělejte radost milovnici čerstvého vzduchu, svěžesti a volnosti.

THIERRY MUGLER AURA

5a1545e3ea439obrazek.pngNa dřevité aromatické vůni pracovali hned čtyři přední parfuméři. Parfémovaná voda propojuje hřejivé dřevité noty, vůni květu pomerančovníku, aroma rebarbory a sladký nádech vanilky.


5a1545dbb6ac5obrazek.png

Reklama