bobová dráha

I začátek školního roku může začít velkou jízdou. Zažeňte společně se svými ratolestmi chmury z končících prázdnin a prodlužte si letní náladu adrenalinovou jízdou na Bobové dráze Prosek. Pokud přijdete v termínu vinobraní 26. – 28. 9. 2014, které se koná v areálu přilehlé vinice, čeká na vás speciální program a sedmá jízda na bobovce zcela zdarma. Vy si odpočinete u doušku lahodného burčáku, děti se zase vyřádí na bobu a v lanovém parku. 

Naši bobovku můžete vyzkoušet denně od 10:00 do 22:00, stejně jako restauraci se zimní zahradou a terasou. „Po jízdě se můžete pokochat krásným výhledem na panorama Prahy, okolní les a vinici,“ dodává Michal Sadil, ředitel Bobové dráhy Prosek. Právě na přilehlé vinici Máchalka se uskuteční další ročník Vysočanského vinobraní s bohatým kulturním programem, od historického šermu, až po hudební vystoupení například slavného Yo Yo Bandu nebo komika Josefa Aloise Náhlovského.

Při koupi šesti jízd, sedmá zdarma
Rodiče si mohou pochutnat na grilovaných klobáskách, moravském burčáku nebo pečených bramborácích.Pro děti je připraven obří skákací hrad a velký táborák. „Ti nejmenší od nás dostanou volně k odběru špekáčky a jako bonus při koupi šesti jízd mají sedmou úplně zadarmo,“ informuje o benefitech spojenými s Vysočanským vinobraním Michal Sadil.

bobová dráha

Kromě jízdy na bobové dráze čeká na děti také důmyslný lanový park, kde se ve výšce až 10 metrů nad zemí můžou doslova vyřádit jako Tarzani. „Lanový park jsme se co nejvíce snažili přizpůsobit všem dětským věkovým kategoriím. Proto tu najdete nejen obtížnější trasu ve výšce 10 m nad zemí se sedmi lanovými překážkami, ale také mini trasu ve výšce jednoho metru určenou dětem od tří let,“ dodává Michal Sadil s tím, že obtížnější trasa je potom vhodná pro dospělé a děti od patnácti let. Lanový park je v provozu denně od 10:00 do cca 20.00.

O bobové dráze:

bobová dráha

Bobová dráha s celoročním provozem byla otevřena 15. června 2003. Dráha je dlouhá téměř 800 metrů, celkové převýšení je 50 metrů a maximální rychlost až 62 km za hodinu. Kromě délkových a rychlostních parametrů je zajímavý i profil trati, který obsahuje 720stupňové zatáčky a nejednu další vychytávku (osmičku, „hup“ a další). Dráha je naprosto bezpečná a bez doprovodu rodičů na ni mohou jezdit děti od 8 let. Mladší bobisté se mohou svézt spolu s rodiči na jednom bobu.

Aktuální informace o dráze spolu s ceníkem naleznete na www.bobovadraha.cz.

Reklama