Bavorská značka Hanwag se dlouhodobě zasazuje o to, aby lidé za sebou nenechávali v přírodě nic jiného než stopy, a také aby dopad její vlastní výroby byl co nejmenší. Většina materiálů použitých při výrobě obuvi tak pochází od evropských dodavatelů. Podrážky bot jsou znovu podrazitelné a boty jsou vyrobeny tak, aby sloužily řadu let. Nyní značka vyvinula vlastní udržitelnou hydrofilní membránu EcoShell, která se vyrábí bez použití fluorokarbonů, ale přitom si zachovává nepromokavé a prodyšné vlastnosti. Tu Hanwag představuje spolu s novinkou sezony – modelem Blueridge. 

Hanwag Blueridge Low ES / Hanwag Blueridge Low Lady ES

6242ec7ddf841obrazek.pngPohodlná obuv vhodná pro pěší turistiku s lehkým batohem. Model Hanwag Blueridge Low ES, který má za cíl nezanechávat po sobě nic než stopy, je vyroben z recyklovaných a udržitelných materiálů. Všechny materiály pocházejí od evropských dodavatelů a tento model se vyrábí výhradně v Evropě. Svršek boty je ušit z vysoce kvalitní přírodní kůže Perwanger v kombinaci se 100% recyklovanou tkaninou. Díky hydrofilní membráně EcoShell budou vaše nohy vždy v suchu a zároveň volně dýchat. Stabilitu a tlumení nárazů zajišťuje mezipodešev s jedinečnou vnitřní 3D strukturou a vůbec první podrážka z dílny Hanwag – Hanwag Terragrip se 4 mm hlubokým vzorkem a širší kontaktní plochou. Navíc jsou boty vybaveny jazykem 3D-BreathFit, který pomáhá vyrovnat asymetrii chodidla.

Doporučená maloobchodní cena: 3990,- Kč

Hanwag Cliffside GTX® / Hanwag Cliffside Lady GTX®

6242eca60d2beobrazek.pngVolnočasová obuv, která se hodí stejně dobře na cestu do práce i na túru ve středně náročném terénu. Model Hanwag Cliffside GTX® kombinuje atraktivní svršek z olejované a voskované štípané kůže s funkční membránou GORE-TEX®, která zajišťuje spolehlivou nepromokavost a zároveň prodyšnost i v deštivých dnech. Hluboké šněrování se dokáže přizpůsobit tvaru vašeho chodidla a poskytne mu kvalitní oporu. Svůj účel dobře plní i odpružená podrážka: je přilnavá a zajistí vám stabilitu jak v horách, tak na rovném terénu.

Doporučená maloobchodní cena: 4490,- Kč

Modely jsou dostupné u níže uvedených obchodníků.

Blueridge:

Cliffside:

Reklama