Oblíbená aplikace k dovozu jídla z restaurací, přináší novou službu šitou létu na míru – tzv. Pick-up pointy. Funkce nazvaná Pick-up point v aplikaci DámeJídlo.cz umožňuje si jídlo a pití snadno a rychle objednat a nechat dovézt například do parku nebo na místa, kde byste to nečekali , na plovárnu nebo na břeh Vltavy.

Pick-up pointy jsou místa v piknikových lokalitách, kde lze vyzvednout svoji objednávku. „Pick-up pointy ve vašem okolí najdete jednoduše na mapě v naší aplikaci. První Pick-up pointy DámeJídlo.cz vznikají v Praze a Brně a dále je plánujeme rozšiřovat po celé republice. Tato místa budou aktivní po celý rok, ale hlavní sezonu očekáváme pochopitelně nyní  v letních měsících,“ říká Jan Matějů, CEO DámeJídlo.cz.

city piknik

A jak celý proces probíhá? „Místo zadávání adresy si v mapě zakliknete Pick-up point. Dále si, jak jste zvyklí, vyberete jídlo a zaplatíte. Jakmile se bude kurýr blížit, zavolá vám a jídlo si od něj na Pick-up pointu vyzvednete,“ upřesňuje Jan Matějů.

  • Středa 2. 8. Xindl X a Poetika (Grébovka / Havlíčkovy sady, Praha)
  • Středa  9. 8. Mirai + Slza (Parukářka, Praha)
  • Středa 16. 8. Jakub Ondra + Nebe (Riegerovy sady, Praha)
  • Středa 23. 8. Debbi a Hodiny (Vítkov, Praha)
Díky aplikaci DámeJídlo.cz si tak lze oblíbené jídlo objednat kdykoliv a odkudkoliv ještě pohodlněji. Z bohaté nabídky více než 1700 restaurací v téměř 130 městech a obcích po celé ČR si vybere opravdu každý. Od české klasiky přes pizzu, burgery až po zdravé sushi, asijská jídla či lahodné donuty. DámeJídlo.cz je součástí společnosti Delivery Hero, největší celosvětové firmy zprostředkující dovoz jídla z restaurací. Ta v současnosti zprostředkuje okolo 20 milionů objednávek za měsíc ve 47 zemích.
Reklama