Dopřejte si o prázdninách malou ochutnávku italských prázdnin v podobě nové zmrzliny Big Milk Trio Siciliana.

Rodinka oblíbených zmrzlinových vaniček Big Milk Trio se nyní rozrůstá o novou příchuť Siciliana, která je určena nejen milovníkům slunné Itálie. Vedle vůbec nejoblíbenější zmrzlinové klasiky – vanilka, v sobě tento nový přírůstek ukrývá dvě naprosto letní a svěží příchutě, citrón a pomerančový sorbet. Ve vaničce naleznete každý druh zmrzliny odděleně, a tak si je můžete vychutnat buď každou zvlášť, nebo si z nich můžete namixovat kopeček plný italské chuti.

algida

Zmrzliny Big Milk Trio si získaly přízeň malých i velkých členů rodiny nejen díky své skvělé chuti, ale také pro spoustu zábavy ukryté v každé vaničce. Ze zmrzliny Big Milk Trio Siciliana, oblíbeného ovoce a cukrovinek můžete s dětmi tvořit nejrůznější zvířátka, auta nebo prostě jen kreativní barevné poháry. Inspiraci najdete všude kolem sebe nebo na webu www.zabavaprorodinu.cz. Tři lahodné příchutě zmrzliny Big Milk Trio Siciliana přinesou vaší rodině třikrát více zábavy.

Nezávislá doporučená spotřebitelská cena Big Milk Trio Siciliana 1250 ml balení je 84,90 Kč. Pro více informací navštivte webové stránky www.bigmilk.cz

Nechte se inspirovat několika recepty na zmrzlinové hrátky!

Zmrzlinoví klauni

Iklauningredience:

 • Vanička zmrzliny Big Milk Trio Siciliana
 • Zmrzlinové kornoutky
 • Mandarinka
 • Lentilky

Postup:

1.   Na talířek umístěte jeden kopeček vanilkové, jeden kopeček citrónové a jeden kopeček pomerančové zmrzliny z vaničky Big Milk Trio Siciliana.

2.   Pomocí zmrzlinových kornoutů vytvořte čepice.

3.   Nakonec dozdobte obličeje. Z lentilek udělejte oči a plátek mandarinky použijte jako ústa.

4.   Servírujte s plátky citrusů.

Zmrzlinová kuřátka

kuratkaIngredience:

 • Vanička zmrzliny Big Milk Trio Siciliana
 • Lentilky
 • Tři menší pomeranče
 • Gumové žížaly
 • Čokoláda

Postup:

1.   Pomeranče rozřízněte na dvě poloviny a vydlabejte je. Spodní část seřízněte naplocho tak, aby dobře stály na talířku.

2.   Do vydlabané pomerančové „misky“ vložte větší kopeček zmrzliny tak, aby jeho velká část byla vidět. Do každého pomeranče zvolte jiný druh zmrzliny z vaničky Big Milk Trio Siciliana – vanilku, citrón a pomerančový sorbet.

3.   Ze slabých proužků pomerančové kůry vytvořte kuřátkům hřebínky.

4.   Dozdobte tváře. Do každého kopečku zmrzliny zapíchněte červenou lentilku představující zobáček. Pro vytvoření očí nechejte rozpuštěnou čokoládu lehce zatuhnout. Jakmile se s ní bude lépe pracovat, pomocí lžičky si odeberte takové množství, abyste z něj vytvarovali dvě malé kuličky. Ty nechte bokem, dokud zcela nezatuhne a poté je vpíchněte na místo očí. Talířek dozdobte gumovými žížalami a lentilkami.

Zmrzlinoví lvíčci

levIngredience:

 • Vanička zmrzliny Big Milk Trio Siciliana
 • Lentilky
 • Čokoláda

Postup:

1.   Na talířek naservírujte tři kopečky zmrzliny Big Milk Trio Siciliana. Můžete si vybrat hned ze tří příchutí – vanilka, citrón nebo pomerančový sorbet.

2.   Do kopečků zmrzliny zapíchejte dvě řady žlutých lentilek tak, aby představovaly hřívu.

3.   Nakonec dozdobte lvíčkům obličeje.  Oči dotvořte tečkou z rozpuštěné čokolády (pro lepší efekt použijte zelený marcipán). Pro vytvoření nosu nechejte rozpuštěnou čokoládu lehce zatuhnout. Jakmile se s ní bude lépe pracovat, pomocí lžičky si odeberte takové množství, abyste z něj vytvarovali malou kuličku. Tu nechte bokem, dokud zcela nezatuhne a poté ji vpíchněte pod oči.  Jednu červenou lentilku použijte jako ústa a dvě hnědé jako tváře.

4.   Servírujte s plátky citrusů.

 

 

Reklama