Dopřejte si pořádné romantické dobrodružství!

5eaff04c0d6d7obrazek.pngAmerická spisovatelka Mariana Zapata patří mezi nejoblíbenější autorky romantickým příběhů současnosti. Čtenářky milují její vtip, originalitu a vypravěčský styl, který vás vtáhne do děje a vyplivne až na konci s neodbytným pocitem, že se hned teď 5eb940ec3f0b1obrazek.pngpotřebujete začíst do její další knihy. Po romantické hitovce Kulti ze sportovního prostředí vás Mariana vezme na úžasnou rockovou jízdu s románem Rytmus, já & Malychin.

Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Když jí brácha nabídne, aby s jeho kapelou jela na turné a prodávala merch, nerozhoduje se dlouho. Dvě kapely, tři kontinenty, devadesát dní. To bude brnkačka! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák té druhé kapely, neměl tak nádherné tělo… výjimečnou osobnost… a nebyl tak neskutečně vtipný… Nezamilovat se do něj je zkrátka fuška.

Mariana Zapata

Mariana Zapata je bestselerovou autorkou New York Times a USA Today a patří mezi nejprodávanější autory na Amazonu. Její knížky jsou plné romantiky, ale také ostrého humoru a silných slov. Své první literární pokusy spáchala už v dětství a na internetu dodnes někde existuje stránka s její boy band fanfiction. Mariana žije v malém městečku jménem Pagosa Springs v Coloradu se svým manželem a nejlepším přítelem Chrisem Letchfordem a jejich dvěma dogami, Dorianem a Kaiserem. Když nepředstírá, že píše, čte si sci-fi, steam punk nebo historické romance.

Koupíte na ALBATROSMEDIA.CZ
5eaff029ccb01obrazek.png

Reklama