Doba prázdnin je v plném proudu a s ní i naše touha cestovat a poznávat nové kraje. Pokud patříte mezi milovníky exotických koutů světa a máte v oblibě i ovoce těchto zemí, potěší vás jistě nová řada sprchových gelů Fa – Tropic mix.

 

 

Tyto nové sprchové gely Fa jsou totiž obohaceny o vitaminy a extrakty z exotického ovoce a nabízejí hned tři varianty ideální pro letní dny – Lemon & Mint, Passion Fruit & Guave a Mango & Orange. S těmito osvěžujícími a nádherně voňavými sprchovými gely se může i koupelna snadno proměnit v tropickou pláž.

 

 

Ovoce ze zemí tropického a subtropického pásma na sebe poutá pozornost živými barvami a často i nezvyklými tvary. Rozmanitost chutí a vůní těchto plodin je stejně pestrá jako země jejich původu. Stále větší oblibě se exotické ovoce těší i u nás, bývá hezkým doplněním různých rautů či slavnostních večeří. Nově si některé druhy můžeme „vychutnat“ i ve sprchových gelech Fa Tropic Mix, které ve třech nových variantách využívají extraktů z limetky, maracuji, guave, manga a pomeranče.

 

Fa Tropical Lemon & Mint je zelená varianta tropického mixu obsahující výtažky z limetky a máty peprné. Osvěžující vůně s jemným chladivým nádechem máty bude v parných dnech léta velmi vítána a ne náhodou vám bude připomínat lahodný koktejl.

 

Růžový sprchový gel Fa Tropical Passion Fruit & Guave obsahuje výtažky ze dvou tropických plodin – maracuji a guave. Maracuja pochází původně z Brazílie. Obsahuje vitaminy B a C, dále vápník a železo. Guave se vyznačuje mimořádně vysokým obsahem vitaminu C, za zmínku stojí i obsah provitaminu A, vitaminu B a minerálních látek - železa, vápníku a fosforu. I tato varianta sprchového gelu nás opojí nádhernou vůní a oživí naši pokožku i smysly.

Poslední, oranžová novinka této řady je Fa Tropical Mango & Orange s mangem a výtažky z pomeranče. Mango roste na středně velkých stromech a svým vysokým obsahem vitaminu C se vyrovná citrusům. Obsahuje nejvíce provitaminu A ze všech druhů ovoce, dále pak vápník, železo, draslík, hořčík a měď. Pomeranč se řadí mezi citrusy a je známý svým obsahem vitaminu C. Lahodná vůně této oranžové varianty sprchového gelu Fa má povzbuzující účinky, a je tak ideálním přípravkem do ranní sprchy.

 

Všechny tři varianty sprchových gelů Fa Tropic Mix jsou k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 59,90 Kč.

Reklama