terzuu.jpg

S létem se vrací i festivalová sezóna a s ní přichází všechny třpytky na tělo, kamínky, výrazné a extravagantní šperky, nejrůznější vlasové kreace a neonové make-upy. Zkrátka, během festivalů je dovoleno všechno a fantazii se meze nekladou.

DYSON-15.jpg

My jsme se nedávno spojily se značkou Dyson a vlasoví stylisté ze studia ReFresh s pomocí jejich produktů vytvořili tři perfektní festivalové účesy, které dokonalým make-upem doladila make-up artistka.

Postupně vám ukážeme tři krásné looky, kterými se můžete pro nadcházející léto inspirovat. Ať už se chystáte na festival, nebo na nějakou cool letní party. Tady je první z nich:

tFotoJet.jpg

Na tomto účesu vlasová stylistka pracovala s žehličku Corrale s ohebnými destičkami, které tvarují vlasy. Je navržena tak, aby vytvořila požadovaný styling s použitím nižší teploty, což zabrání poškození vlasů. Dá se použít s kabelem a pro snadnější manipulaci i bez něj. Díky tomu si jej mohou slečny vzít s sebou například právě i na festival, kde si vlasy upraví i bez nutnosti hledání zásuvek. Více jsme o jedtnolivých produktech Dyson psali zde

treterrtert.jpg

Základem účesu byl cop spletený na boku hlavy. Prameny natočené žehličkou Corrale se poté natupírovaly do objemnějšího ohonu a celý účes se následně zafixoval, aby hezky držel. „Pro zafixování vlasů je vždycky zásadní kvalitní vyfénování. Například přes kulatý kartáč. Před tím je dobré dát na vlasy tužidlo. Nakonec je důležité hotový účes zafixovat lehkým lakem. Obecně platí, že čím méně přípravků na vlasy dáte, tím déle účes vydrží, protože vlasy nejsou potom tak těžké,“ radí zkušený kadeřník Vojtěch Rytíř ze sudia ReFresh.

FotoJettu.jpg

Dalším krokem byl make-up. Pro ten make-up artistka Kika Šteflová zvolila výrazné růžové linky, které perfektně ladily s růžovým topem, který měla modelka na sobě. Jde o velmi trendy líčení očí, které je ale poměrně složité a rozhodně to chce trochu cviku, než si na něj troufnete samy. „Na Anně jsem si dokázala představit drsnější, ale zároveň velmi zajímavý look. Proto jsem zvolila sytě růžový pigment, který byl perfektní i k její světlé pleti a světlým vlasům se studeným tónem. Oči se tak krásně zvýraznily. Geometrické linky nikdy nic nezkazí a hodí se úplně ke všemu! Jde jen o to se v nich dobře cítit. Je ale jasné, že to každý úplně nedovede,“ vysvětluje make-up artistka a dodává, že kolem linek ještě přidala pár kamínků, které look ještě více oživily.

FotoztztzJet.jpg

A voila, festivalový nebo party look, kterým se můžete inspirovat pro letošní léto, je na světě. Nebojte se rozhodne experimentovat a nebojte se barev. Co se týče líčení, letos jsou v módě kamínky, neonové a výrazné barvy. Sáhněte tedy například po barevných očních linkách, které vám leží ladem v šuplíku, protože je přes rok nevyužijete. Nebojte se barev ani ve výběru outfitu. Kdy jindy si vzít crazy zářivé barvy než právě v létě.

FotoJettrzr.jpg

Určitě vás bude zajímat, jak jsme tyto styligové produkty od značky Dyson testovaly i my z redakce v Pop-up Store Dyson v pražské Metropoli Zličín. Přečtěte si náš článek s recenzemi a pokud budete chtít, tak se v Metropoli zastavte a také si je zkuste!

Reklama