profimedia-0704753672.jpg

Foto: Profimedia


Festival ve Varech nabízí spoustu vyžití. Když zrovna nejste v kinosále na filmu, můžete zajít například do jednoho z mnoha partnerských lounge, posedět tam a dát si třeba drink na osvěžení. Hned vedle hotelu Thermal najdete například Nespresso Café, kde si kromě klasického kávového menu můžete vychutnat i lahodné kávové drinky.

Hned vedle je pak Campari Lounge, kam stojí za to zajít především ve večerních hodinách. Ochutnat zde můžete oficiální drink festivalu nebo jiné skvělé míchané nápoje a až do 3 hodin do rána si můžete zatančit na parketu za doprovodu DJs. Kousek odtud je přes den k dispozici i Aperol Spritz truck, kam jistě rádi zavítají milovníci oblíbeného oranžového drinku. Přes den i večer se můžete posadit na „pláž“ podél říčky Teplá, kde jsou k dispozici lehátka nebo stylové houpačky.

Pokud máte chuť na lázeňskou oplatku, rozhodně se stavte v IQOS Lounge. Zdarma můžete ochutnat speciální verzi od Ivety Fabešové. Kromě toho můžete omrknout i produkty IQOS, stavit se na drink nebo si poslechnout rozhovor s nějakým zajímavým hostem. Během týdne to budou například Iveta Fabešová nebo oblíbený DJ a producent NobodyListen.

profimedia-0704747052.jpg

Foto: Profimedia

V okolí hotelu Thermal je letos o bohatý doprovodný program opravdu dobře postaráno. V pátek jistě budou nadšením jásat především fanoušci a fanynky skupiny Mirai. Od 17 do 18 hodin si totiž mohou přijít ulovit podpis od jejích členů do showroomu Instax. Po celém festivalu narazíte také na hostesky v roztomilých pastelových tylových sukýnkách, které vás kdykoliv a kdekoliv vyfotí na Instax a vy si tak můžete z Varů odvézt hezkou památku v podobě insta snímku.

Podrobné info k doprovodnému programu filmového festivalu a seznam všech zón najdete ZDE.

A pokud se chcete trochu schladit anebo vlastně i ohřát, navštivte nově zrekonstruovaný legendární bazén hotelu Thermal s nádherným výhledem, kde si můžete zaplavat, relaxovat v bublinkách, vykoupat se v teplé termální vodě anebo si užít saunový svět v místní Saunii.

profimedia-0696087627.jpg

Foto: Profimedia

A tip na závěr: Pokud si chcete urychlit přesun, mezi hotelem Thermal a Pupp jezdí rikši od Innogy, které vás zdarma svezou. Stačí si jen odchytit nějakou prázdnou.

Reklama