Plánujete letošní léto strávit se svými blízkými na chalupě či chatě? Až Vás omrzí to ticho kolem dokola nebo budete plánovat výlety za krásami okolí, či jen odpočívat, tak se nechte inspirovat našimi tipy, které vám zpříjemní pobyt a navíc skvěle zapadnou do interiéru vaši chaloupky.

Hyundai Retro Style

Dokážete si představit den bez hudby či mluveného slova? Pokud ne a i na chalupě si rádi poslechnete své oblíbené písničky, tak vsaďte na rádia a přehrávače řady Hyundai Retro Style. Skvěle zapadnou do interiéru vaší chaloupky.

Tyto přehrávače odvážně spojují starobylý design a moderní technologie - obsahují rádio, CD přehrávač, radiomagnetofon i gramofon. Vybrané modely jsou obohaceny o technologii RIP, která umožňuje ukládání přehrávaných skladeb z gramofonové desky, CD nebo kazety na připojený flash disk či SD kartu v populárním formátu MP3.

Počasí vás již nezaskočí!

Hyundai Retro Style

Plánujete vyrazit na výlet, ale máte strach, že zmoknete? To, jak bude, vám poradí meteostanice. Základní funkce meteostanic jsou zobrazování naprosto přesného radiově řízeného času, vnější a vnitřní teploty, vlhkosti vzduchu, barometrického tlaku a  předpovědi počasí pomocí ikon. Vybrané modely dokonce ukazují fáze Měsíce/Slunce, příliv nebo odliv. A mezi modely meteostanic Hyundai najdete i speciality s výjimečnými funkcemi. Například meteostanice s fotorámečkem, připojením k internetu nebo bezdrátovým monitorováním zálivky rostlin. A navíc na všechny meteostanice Hyundai je poskytována prodloužená záruka 40 měsíců.

Co se spoustou ovoce a zeleniny? Zavařte jej

Zavařovací hrnec Hyundai PC 200 SS v nerezovém provedení je jako stvořený k zavařování a sterilizaci ovoce a zeleniny, ale potěší i na rodinné party, kdy v něm můžete uchovat horké nápoje, polévky či guláš v požadované teplotě.

Díky objemu 27 l a roštu o průměru 32,5 cm můžete pohodlně zavařovat až 14 sklenic o objemu 1 l. Vysoký příkon 2000 W zabezpečí rychlé dosažení požadované teploty, kterou snadno nastavíte pomocí plynulého termostatu v rozsahu 50 - 100 °C. Časový spínač lze nastavit v rozmezí 20 až 120 minut i nepřetržitý chod, nechybí zvuková signalizace dosažené teploty. Nerezová nádoba zaručuje dlouhou životnost, rukojeti hrnce jsou tepelně izolovány. Vodu snadno vypustíte pomocí výpustného kohoutu.

hrnec

Hrnec lze využít také na party, oslavy či tábory. Můžete jej použít jako velkou termosku s průběžným ohříváním. Udržíte v něm v požadované teplotě také teplý čaj či svařené víno. Nebo výpustný kohout zevnitř uzavřít dodávanou zátkou a beze strachu v něm můžete také průběžně přihřívat guláš či polévku. Zazátkování výpustného kohoutu zabrání jeho nechtěnému ucpání. Kvalitní nerezová nádoba má topné těleso ukryto pod rovným dnem. Rukojeti hrnce jsou tepelně izolovány, nechybí ochrana proti přehřátí a chodu naprázdno.

Pro chvíle klidu a pohody

Dokážete si představit lepší odpočinek než s dobrou knihou? Ať už na chalupě či u moře, se čtečkou e-knih můžete mít doslova tisíce knih u sebe.

Hyundai Retro Style

Čtečka e-knih GoGEN eReader 1 v elegantním černém provedení disponuje 6“ e-Ink displejem, který vyniká mimořádnou čitelností i na přímém slunci. Displej nabízí rozlišení 600 x 800 pxl a 16 stupňů šedi.
Do 4 GB vnitřní paměti uložíte až 3000 knih. Čtečka má navíc slot pro micro SD karty s maximální kapacitou až 32 GB. Nemusíte se ani bát, že čtečku budete stále nabíjet. Baterie čtečky se spotřebovává pouze při změně zobrazeného obsahu. Podporuje formáty ePub, PDF, TXT, HTML, JPG, GIF, PNG, atd. Součástí balení je USB kabel, který slouží k propojení s počítačem a k nabíjení

Čistá a chutná voda stále při ruce

Pokud patříte mezi tu část lidí, která na pravidelný příjem tekutin zapomíná, mohou vám pomoci například filtrační konvice. Ty představují ideální příležitost, jak mít chutnou a čistou vodu z kohoutku stále po ruce a hlavně na očích. Zvolit můžete například filtrační konvice Hyundai, které mají patentovaný 5-ti stupňový proces filtrace, díky němuž odstraňují z vody nejen chlór a usazeniny, ale snižují i obsah, herbicidů, pesticidů a těžkých kovů. Výsledkem pak jsou chutnější studené i teplé nápoje.

Více informací najdete na www.hyundai-electronics.cz a www.gogen.cz.

Hyundai Retro Style

Reklama