Takovými podobnými žertíky vytáčel svou rodinu náš čtenář s nickem 1002. Žertíky realizoval se stejěn povedeným bratříčkem. Jejich rodiče měli naštěstí smysl pro humor a vymýšleli dokonce odvety

Dobrý den, aprílové žertíky - dřív mě to celkem bavilo, takže strohé sdělení v telefonu „vyrazili mě ze školy“ - „Moje holka je v tom“ - a podobné, rodiče k infarktu přivádějící, oznámení:) Byl jsem celkem škodolibý, takže jsem je v tom nechal dusit, dokud nedošli domů z práce-nechal jsem je pustit páru, a když mě láteření přestalo bavit, tak jsem jim ukázel kalendář. Byla vždy vidět strášná uleva a pak mi zas stroze bylo oznámeno, že jsem blbej, a podobně

Ale jeden s podařenějších byl, když jsem z bráchou překarkovali otcovo auto a nechali ho v tom, že ho ukradli dokud nezačal vytáčet policii..No přesně si nepamatuji, co všechno říkal, než tam volal, ale vím, že publikované by byly asi jen větné spojky:)

A nebo když jsme sežrali, teď už nevím, jestli mámin nebo tátuv, oblíbený jogurt, kelímek naplnili zhruba stejně tečkou směsí mouky a vody-dospod, místo čokolády, jsme dali krém na hnědé boty. Víčko s pečlivostí chirurga „nainštalovali“, aby to nebylo poznat. .A vyšlo to, jogurt naše obět ochutnala:)

A vraceno nám to bylo snad celý další rok, nárazově, tak jsme museli být na pozoru, co dáváme do pusy:)

1002

Milý 1002, máte štěstí, že vaši rodiče mají smysl pro humor

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a apríl, milé ženy i muži -in ?

  • Určitě máte kolem sebe nějakého vtipálka, jehož žertíky „sežerete i s navijákem“.
  • Políčila jste vy sama na někoho a pobavila jste se na jeho účet? Nemusí to být zlomyslná legrace, i když…trocha potměšilosti v aprílových žertících určitě bude.

Napište nám na aprílové téma, ale nezapomeňte ani na novinky ve vašem okolí!

  • Co vás potěšilo, co zajímavého se vám přihodilo…
  • Nebo co vás trápí, štve, a chtěla byste si o tom popovídat. Jak se říká, víc hlav, víc rozumu, třeba najdeme společné řešení.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Nejzajímavější příspěvek odměníme dárkem:

Třemi balíčky Nescafé Capuccino s různými příchutěmi a balíček gumových medvídků Haribo

n

Reklama