Zdravím všechny na ž-in,
 
V sobotu v pravé poledne jsem s dětmi vyrazila, kam jinam než k vodě. Jen ne ke koupališti, jak jste si asi mysleli, ale na Okrskovou hasičskou soutěž.

Já v roli soutěžící, takže navlečená v tričku a v montérkách. V tom pařáku opravdu "super", ale pravidla jsou pravidla. Po vypsání přihlášky nám náš velitel oznámil, že ještě poběžíme požární štafetu (4 x 100 m s překážkami). Sice jsme protestovali, protože jsme štafetu nikdy neběželi ani nezkoušeli, ale velitel byl neoblomný.

Prý si to alespoň vyzkoušíme. Tak jsme si alespoň před soutěží vyzkoušeli, jak proskočit okno, přeskočit bariéru (vysokou 80 cm), "kaničky" a "hasičák". Pak si družstva vylosovala pořadí, v jakém budou soutěžit. My si vylosovaly 1.
A soutěž začala.
První začínala mužská družstva, pak ženská. Když nadešel náš čas, nasadily jsme si "slušivé" hasičské helmy a hurá na štafetu. Tu jsme odběhly a čekal nás ještě požární útok. I ten jsme zvládly poměrně v dobrém čase. Celá soutěž končila asi kolem šesté hodiny vyhlášením výsledků jednotlivých družstev. Nechci se chlubit, ale skončily jsme na 1. místě.

Vůbec jsme nečekaly takový výsledek, takže byl velký důvod k následující oslavě. Bohužel tady nemám fotky, které bych vám mohla poslat. I přes to, jaké bylo vedro, to byl velmi vydařený den. Tedy alespoň pro nás.
 
Hezký den přeje Blanca
 

 
Gratulujeme k prvnímu místu - následnou oslavu si umíme živě představit ;o)))) Díky za hezký příběh!

Jak už jsem psala, víkend je za námi a letní sluníčko je zde v Praze už také jen a jen vzpomínkou.... Právě jsme tu totiž zažili parádní buřinu! Kroupy jak dětská dlaň padaly na chodník o stošest a burácelo tu jako ve strašidelném zámku.
Reklama