Je těsně po prázdninách a všichni doma máme paměťové karty a harddisky přetékající obrázky z dovolených! Jsou nepřehledné a vzpomínáte na to, jak se dalo listovat papírovými fotkami? Tak právě pro vás jsme připravili novou službu našeho magazínu – Fotosběrna!

Fotofilmy klasického ražení dnes už používá málokdo, během několika posledních let došlo k masivní digitalizaci fotografií. Jenomže… Každý z nás přece jen rád vidí svoje obrázky hezky na fotografickém papíře, k tomu našim babičkám a maminkám se budou také prohlížet daleko lépe než na monitorech počítačů!

Dříve jsme museli vzít film a jít s ním někam, kde nám jej vyvolají a udělají fotky. Fotosběrna Ženy-in vám ušetří polovinu práce! Stačí fotografie poslat přes internet k nám a vybrat si, kde že si fotografie vyzvednete! A nebojte se, že by míst, kam vám fotky pošleme, bylo málo! TADY najdete podrobný seznam, kde nás najdete! Uvidíte, že od vás budeme nejdál za rohem!

A zbytek už můžete v klidu nechat na nás! Fotografie uděláme přesně tak, jak si to budete přát, velikost i počet je na vás! Takový komfort máte za pouhé 2,90 Kč za obrázek! A pozor! Pokud budete fotografií posílat víc než 200, tak musíte vědět, že fotky číslo 201-400 jsou za pouhou 1 Kč! No není to skvělá nabídka?

Pro jistotu vám zopakujeme kroky, které je potřeba k zadání fotografií učinit. Celý princip spočívá v několika krocích:

Načtení digitálních fotografií, ze kterých chceme klasické fotografie.
Přiřazení parametrů jako je např.: povrch, počet, atd.
Určení výdejního místa, kde si své fotografie vyzvedneme.
Kontrola a dokončení objednávky.

Tak vidíte, to zvládnou i vaše děti. Všechny další informace, které by se vám ještě mohly hodit, najdete na adrese http://fotosberna.zena-in.cz! Na té také můžete svoje fotografie objednat.

Doufáme, že jsme vás novou službou potěšili. Nebojte se o ní říct i svým známým, kteří na náš magazín nechodí! Fotografie uděláme každému!

Reklama