Páníčkové Helena a Ivan sepsali povídání své fenky Lucky, které říkají Pinďulka. Ptáte se proč? Nejen to si přečtete v dalším příspěvku.

Psí slečna Lucky má ráda kapesníky. Ale ne v kapse!


Ahoj všichni v Novém roce!

Je mi skoro 8 měsíců a jmenuju se Lucky. Ale doma mi páníčkové většinou říkají Pinďulko.. Koupili si mě jako pejska a až doma zjistili, že nemám pindíska....

Teď už jsem větší, nejen velikostí, ale i rošťanda. A taky parádnice a tak jsem pro vás předvedla - spíš protrpěla - malou módní přehlídku.. Některé oblečky jsem podědila, něco dostala jako dárek a taky mi jeden přinesl Ježíšek.. Protože jsem moc hodná a se vším se rychle smířím, tak když mě do nich panička navlíká, trochu protestuju, ale pak už se v nich venku vesele proháním a je mi aspoň teploučko.

Pořád dobře baštím a je mi úplně jedno, co dostanu. Včera jsem od jednoho hodného pána dostala šunku, ale pak jsem jí se stejnou chutí zajedla suchým chlebem. No a když panička něco vaří, tak i přes její protesty musím v kuchyni nutně asistovat. A co teprve, když na Silvestra páníček mlel syrové maso na tataráček?! Ale nakonec jsem taky kousky masa vyžebrala..

Kapesníky kradu pořád a páníčkové už se naučili, že pokud chtějí kapesník, tak si ho jdou sebrat ze země - tam je jich pořád dost.. Podle mně - kapesník do kapsy nepatří a tak když ho tam objevím, z kapsy ho okamžitě vyrvu, řádně s ním zatřesu a když mám náladu, tak do něj vyrábím slušné díry.. Taky mě děsně baví roznášet odložené ponožky - pokud možno každou do jiného pokoje...

Miluju všechny lidi a tak si ze mne vemte příklad a mějte se taky všichni v tom Novém roce hodně rádi!!

FOTOGALERIE: 5 snímků

Vaše Lucky (+ moji páníčkové Helena a Ivan)

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Fototéma dne 14. ledna 2013: Štěňátka

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. To, která z dnešních přispěvatelek dostane slíbený dárek: knížku nakladatelství TaMi CZ Já a moje smečka od psí spisovatelky, fenky Adélky Syručkové, se dozvíte okolo 17.00 hodin.

moje smecka

 

 

 

Reklama