Jako muž by naše pravidelná čtenářka s přezdívkou Ula ocenila, že nemusí nonstop myslet na domácnost a že si po práci může dát dvacet…


Kdybych byla chlap, tak bych se každé ráno krásně oholila, navoněla a zřejmě bych hned po ránu udělala radost své manželce - pokud by tedy na sex byl čas. Připravila bych snídani, užili bychom si tichého rána - pokud bychom byli bezdětní - a pak bych pospíchala do práce... asi bych dělala na nádraží, miluji totiž vlaky a určitě bych si tímto splnila svůj sen. Dělala bych výpravčího... jako žena bych to samozřejmě mohla dělat taky, ale já si představuji u nádražíčka právě pána v čepici, jak mává cestujícím (pomyslně).
Odpoledne bych si zašla do hospůdky na dva kousky, protože by mi hodně rychle vyprahlo. Probrala bych ženský, politiku, fotbal, korupci a život kolem a už bych pospíchala domů. Lehla bych si na gauč, vzala noviny, dala si dvacet a byla bych šťastná, že nemusím do školky a školy pro děti, nakupovat, vařit, uklízet, prát a celkově nonstop myslet na domácnost, co ženy totiž neustále dělají.
Proutník bych nebyla, nemám to v povaze, ale co vy víte, co by se stalo, kdyby to na jeden den šlo... Do mozku mužských ženská nevidí...

A jak bych chtěla vypadat vzhledově? Vyhovovala by mi vizáž Martina Dejdara, sympaťáka.

Ula

Text neprošel redakční úpravou


Dnešní téma: KDYBYCH BYLA CHLAP, tak bych byla... je v plném proudu a já se pořád ptám:

  • Jaké byste byly, milé čtenářky a co byste si v chlapském těle vyzkoušely jako první? Byly byste romantičky, proutníci nebo galantní lovci?
  • Myslíte, že být mužem má oproti ženství velké výhody, nebo byste s pány tvorstva za nic na světě neměnily?

Své příspěvky mi můžete posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz

Vítězka nejlepšího příspěvku získá román Patricie Cornwellové SCARPETTOVÁ (viz. foto níže) a vlasovou kosmetiku značky Pantene.

scarpettova

 

Reklama