Při dnešním tématu jsem si s úsměvem vzpomněla na několik vtipných historek. Tedy zpočátku vtipné nebyly, ale dneska se jim jen smějeme. Vybrala jsem tedy historky, které mají jedno společné – mobilní telefony.

Podařilo se mi 3 telefony vyprat a jeden spláchnout do záchoda.

Ta záchodová historka je banální. Telefon v zadní kapse, stažené kalhoty a šup, telefon sklouznul do mísy a utopil se.

Telefony se do pračky dostaly několika způsoby a ven až po celkovém vyprání. Jednou si ho nechal starší syn v kapse u džín a kalhoty, protože je polil barvou, strčil rovnou do pracího bubnu. Já jsem pak přihodila ještě pár hadříků a zapla prací proces.

Ty další dva telefony byly mého muže a v bubnu si je schoval náš syn Bertík, když mu byly asi dva roky. Rád něco někam přenášel a srkal do míst, kde byste to nečekali… Udělal to během půl roku dvakrát. Při druhém praní mobilu jsem sice telefon vytáhla dřív, ale už byl dokonale zmáčený, takže taky putoval hned do koše… Byly mi divné bušící zvuky při otáčení bubnu.

Takže, to jsou naše katastrofické mobilní historky

Co se týká dalších věcí - několikrát jsme ztratili klíče v ten nejnevhodnější moment, zabouchla jsem dveře a klíče byly uvnitř, vytekla mi pračka asi 5x, dnešní historka s papiňákem od OlgyMarie – ano, i my jsme měli vepřové na paprice po celé kuchyni. Zamkla jsem se v restauraci na záchodě a zámek se zasekl, spoustu prekérních historek mám s autem… ale to určitě vy také. :)

Klára Křížová

Já jsem si vyprala hodobóžové hodinky. Byly nádherné, obdélníkové, retro. Nevím, proč jsem si je strčila do kapsy kalhot, ale skončily v pračce. Možná by se dal strojek vyčistit a zprovoznit, ale čísílka byla oloupaná. Ale i tak po své hodinkové smrti byly užitečné. Zahrály si ve filmu Všichni moji blízcí. Tam nebylo potřeba, aby šly, ale aby vypadaly. A to, že vypadaly opravdu věrohodně staře, na to vemte jed.

Reklama