S pejskem Oliverkem se čtenářka Vodfon opravdu nenudí. Co Oliver najde, to si odnese do svého domečku. Jen si to přečtěte...

Tady si můžete přečíst, co všechno umí pejsek Oliver čtenářky Vodfon.


Krásný den.

Svůj sen jsem si částečně splnila, mít pořádnou psí smečku. Zatím mám jenom kavalírky, ale do budoucna plánuji i kolii, se kterou mám letité zkušenosti. Kvůli pejskům jsem vysypala prasátko a koupila velkou oplocenou zahradu i s chatičkou. Ta je vysoko umístěna a ještě v lesíčku, takže i v největších vedrech tam je příjemný chládeček pro nás i pejsky. Při procházkách sbíráme BIO pampelišky, které mi pejsánci cestou užírají, a doma želvičky. Ještěže manžel není na BIO. A teď, jak prožil Oliverek Vánoce, když byl ještě trhlé štěně.

Páníček přinesl jednoho večera velikánskou rostlinu. Rostlinka moc krásně voněla a lákala k různým nezbednostem. Stejně tak voňavé perníčky, ale ještě více kovové háčky. A slaměné ozdoby i s mašličkami, těm jsem nemohl odolat. Nejlepší byly ovečky z betléma, perníčky a skleněné ozdoby.

štěně

Dlouho jsem pohřešovala ovečku z betléma, ohýnek, kus střechy, elektrický pohon, náušnice a mnoho baněk. Ty jsem našla ve stolici.

Ještě že ho mlýn nezajímal. Většinu věci jsem našla v jeho domečku. Byly tam i nůžky, kořeny muškátu, prodali mi straku. Když jsem něco hledala, šla jsem najisto. Byl velký milovník Ibalginu. Ukradl dceři z kabelky 40 tablet a měl těžkou otravu. Nepohrdnul ani fialkami. Na toxikologickém centru už mě znají.

Ježíška z betléma pohřešují dodnes!

Vodfon

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Fototéma dne 14. ledna 2013: Štěňátka

  • Pošlete mi štěněcí fotku!
  • Napište k ní příhodu se štěnětem.

moje smeckaK dnešnímu tématu zasílejte fotografie (maximálně 5 kusů) štěňat. Abychom příspěvek uveřejnili, pošlete k fotce či fotkám také krátkou štěněcí historku, která bude dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá knížku nakladatelství TaMi CZ Já a moje smečka, kterou sepsala fenka Adélka Syručková. Příspěvky posílejte nejpozději 14.1.2013 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - nemusí jít o vaše štěňata, ale klidně o štěňata, která jste vyfotila někde v parku, ale rozhodně musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

Výjimka pro čtenářku DanuD - smíte zaslat pár fotek koťátek.

Reklama