Ahoj redakce a čtenářky (případně čtenáři),

dnešním tématem jste mi vážně kápli do noty. Výpověď jsem dala zrovna dneska :)

Důvodů je docela hodně. Nemám možnost dalšího postupu, peníze mi taky nepřidají a hlavně nevyužiji všechny své znalosti. Cítím, že za ty 2 roky, co tu jsem, jsem plno věcí zapomněla a to i z němčiny a angličtiny. Kdybych tu zůstala, byla bych časem úplně pitomá.

Dalším problémem je šéfová, která je děsná zmatkařka. Projekty řeší za pochodu, takže mě něčím zaúkoluje a když to udělám, dojde jí, že předtím bylo vlastně potřeba udělat ještě něco jiného. Většinou musím začínat znova. A když jí naznačím, že to, co po mně chce, není úplně ok, začne na mě řvát, ať nekecám a udělám to.

Často se pak stane, že už to vzdám a neříkám nic. Udělám to, vznikne problém a dostanu vyhubováno, že mám taky občas přemýšlet nad tím co dělám :((( fakt neskutečný, nezavděčím se a už o to ani nestojím.

Žádnou jinou práci na obzoru nemám, ale říkám si, že dokud pracuju, nemůžu stejně chodit na pohovory (někdy, když má blbou náladu, je problém dát mi i 1 den dovolené) a navíc se potřebuju zase dostat na svou úroveň cizích jazyků a jiných znalostí.

Z podpory tak nějak vyjdu a myslím, že se nějaká práce objeví. Docela se těším, že budu chvíli doma, hezky se vyspím, něco si zopáknu, projedu inzeráty a napíšu tam, zajdu na pohovory.

Děti naštěstí nemáme, takže se nebojím, že vznikne nějaká extra špatná finanční situace. Malé prázdniny si za ty všechny nervy zasloužím.

Lenka


Milá Lenko,
držím Vám palce a věřím tomu, že brzy najdete práci, která Vás bude bavit. Teď už víte, co od svého zaměstnání i zaměstnavatele požadujete, a proto si dejte na čas a najděte to nejlepší ;-)!

Reklama