860 kilometrů sjezdovek, 260 horských chat, 270 vleků, 25 horských vesniček a 5 vyhlášených lyžařských regionů - to je největší rakouská lyžařská oblast Ski amadé.

skiamade

Ski amadé nabízí až neskutečné podmínky pro rodiny. Kromě perfektní nabídky lyžování s mnoha širokými a pozvolnými sjezdovkami, jsou to především vynikající služby a mimořádné nabídky pro rodiny, co činí ze Ski amadé ideální místo pro rodinnou dovolenou.

Především náctiletí lyžaři si užívají speciální upravené sjezdovky a snowparky. A tady se Ski amadé má čím pochlubit. K dispozici je hned 15 profesionálních snowparků a ty jsou nejen průběžně udržované, ale především postupně rozšiřované. Novou výzvou ve středisku Flachauwinkl-Kleinarl je krosová dráha s ostrými zatáčkami a vlnami.

Krom toho v týdnu od 26.března do 2. Dubna 2011 máme v hledáčku ženy a dívky. Vybrané hotely ve Ski amadé rozmazlují něžné pohlaví nejen svými špičkovými službami, ale navíc darují 6-denní skipas zdarma každé ženě, která si u nich objedná ubytování na 7 nocí.

skiamade

A teď to nejtěžší rozhodnutí. V jaké z 5 lyžařských oblastí Ski amadé se ubytovat. Všechny informace k vaší lyžařské dovolené najdete na www.skiamade.com. A nebojte stránky jsou psané v češtině.