Hledáte pro šatník vaší rodiny nevšední a podmanivou vůni? Vyzkoušejte novou variantu pracích prostředků Rex Max Effect Lavender & Patchouli, do které se zamilujete „od prvního vyprání“. Okouzlí vás levandule v překvapivé kombinaci s  pačulí, asijskou tropickou bylinou výrazné vůně, která je oblíbenou a vyhledávanou složkou parfémů a kvalitní kosmetiky.

Nový Rex Max Effect Lavender & Patchouli navíc nejen krásně voní, ale je stejně tak nemilosrdný bojovník s odolnými skvrnami. Je ideální volbou pro aktivní rodiny, u kterých se koš na prádlo rychle zaplňuje. Rex vypere hodně a stojí málo - jedno balení s 20 pracími dávkami vystačí na vyprání až 480 kusů prádla. Novinka Rex Max Effect Lavender & Patchouli je k dispozici ve formě prášku i gelu.

Rex

Okouzlující vůni levandule si spojujeme s jemně fialovou barvou, pocitem klidu a odpočinku a dovolenou ve Středozemí. V novém Rexu Max Effect Lavender & Patchouli se levandule kombinuje s vůní pačule, která se pěstuje hlavně v Malajsii, Indii, na Srí Lance a Filipínách. Pačule sama o sobě není žádná krasavice, ale vůně její silice - pačuli - je nádherná. Do Evropy se poprvé dostala díky kašmírovým šálám, které jí bývaly napuštěné. Dnes můžete tuto luxusní vůni dálného východu dopřát celému vašemu šatníku.

Nový Rex Max Effect Lavender & Patchouli nejen krásně voní, ale je stejně tak nemilosrdný bojovník s odolnými skvrnami. Díky své receptuře s účinnými enzymy si poradí se zašpiněným sportovním dresem, čokoládou na šatech malé princezny i manželovou košilí po celém dni nošení. Je ideální volbou pro aktivní rodiny, u kterých se koš na prádlo rychle zaplňuje. Rex vypere hodně a stojí málo - jedno balení s 20 pracími dávkami vystačí až na vyprání 480 kusů prádla.

Novinka Rex Max Effect Lavender & Patchouli je k dispozici ve formě prášku i gelu a koupíte jí za 99 Kč (20 PD) a 319 Kč (60 PD).

Reklama