Letošní superstar je plná překvapení. Přiznám se, že ji sleduji, letos mě baví.

Včera se opět potvrdilo, že soutěž není zdaleka tak o zpěvu, což nám drsně komentují každou neděli porotci. Diváci pošlou hlasy a je rozhodnuto. To, že vypadne Martin Kurc, se dalo předpokládat. Poslední kola se jen trápil a s úsměvem přijímal nálož, jak je nudný a neumí zpívat.

Dále jsem tipovala Ševčíka, ten se opravdu nějak nechytl, navíc si myslím, že jeho pohled raněného králíčka začal kdekomu vadit. To, že ale vypadne Alžběta, mě překvapilo. Ano, asi hlasující většina, co posílá smsky, je ženského pohlaví. Proč by také vždy ve výběru blížícím se finále byla většina kluků? Nebo jsou ti soutěžící kluci zajímavější, osobitější?

Co tomu vývoji říkáte? Kdo to nakonec vyhraje? Nebude to nakonec Michal Šeps? Podle mě má silnou fanouškovskou základnu, která je o něčem jiném než o ječících dvanáctiletých holkách.. Pokud by se tak stalo, myslím, že by se Rytmus složil a Šeps by kupoval první letenku na Jamajku... A já bych mu to asi přála. Sice neumí moc zpívat, ale je výrazná osobnost. Nicméně vyhraje nejspíš Adamec nebo Gunčíková. Co si myslíte vy?

Klára Křížová


Zatímco já večer sledoval naše představení s Němci. Pro neznalé 5:2 pro nás a hokej slušný, u nás doma syn a Klárka sledovali Superstar. Trošku odbočím od tématu dne, kterým je náš magazín, vaše připomínky k němu, nápady na vylepšení, co vám dal a vzal. Přesto se domnívám, že Klárčin příspěvek zde má své místo.

Tipněte si, kdo vyhraje? Opravdu Šeps? A jak to skousne Rytmus?

Reklama