5a785a9d44334obrazek.png
Snad každý člověk čas od času zaznamená, že mu vlasy padají více než obvykle. Příčin může být více. Obvykle to bývá velký stres, nedostatek některých vitaminů či minerálů ve stravě, nadměrná fyzická zátěž image.pngnebo nešetrná péče. Často vlasy padají ve zvýšené míře po porodu a v menopauze, což je způsobeno vlivem hormonální nerovnováhy. Závažnější příčinou zvýšeného padání vlasů bývají některé druhy onemocnění a dědičnost. Jestliže se takové potíže dostaví, je třeba začít jednat co nejdříve a zaměřit se nejen na vlasovou péči v podobě vhodné kosmetiky, ale také na výživu. Tělu je třeba dodat důležité látky, jež posílí a stimulují vlasové kořínky. Vyzkoušejte volně prodejný lék v podobě tobolek Revalid.  

Vypadávání vlasů pomáhá zabránit volně prodejný lék

Užívání léčivého přípravku Revalid je jednou z cest, která vede ke zlepšení stavu vlasů. Jedná se o tobolky vyráběné ve Švýcarsku na základě dlouholetých lékařských výzkumů. Mají složení s obsahem aminokyselin methioninu a L-cysteinu, dále vitaminů skupiny B, železa, zinku, mědi, výtažků z pšeničných klíčků, kvasnic a další látek, jež stimulují, posilují a vyživují vlasové kořínky. Díky tomu jsou vlasové kořínky zásobeny potřebnými živinami a dochází ke zlepšení růstu a pružnosti vlasů.
 
5a785a201a3fbobrazek.pngPočítejte s tím, že výsledky se dostaví zhruba po jednom až třech měsících užívání, proto je důležité užívat Revalid pravidelně, dle doporučeného dávkování. Lék koupíte bez předpisu volně v lékárně. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci a o užívání se poraďte s lékárníkem. Cena léčivého přípravku Revalid je 669 Kč (120 tobolek).

Více informací naleznete zde.

Reklama