takhle vtipně pojmenoval postavu naší čtenářky s nickem Ladouch její syn. Má prý tenké nohy, tenké ruce, velký pažok a velké dudy. Ale to by v tom byl čert, abychom na to nepřišli.

Po dlouhém zkoumání se v zrcadle jsem se rozhodla, že mám postavu nezařaditelného typu. Celý život s tím bojuji, ale teď na stará kolena už jsem to pomalu vzdala. Moje postava, jak vtipně poznamenal můj syn, vypadá jako panáček z kaštanů, tenké nohy, tenké ruce, velký pažok a velké dudy, to musíte uznat, že se opravdu nemám tabulkově kam zařadit.

Největší problém byl vždy oblečení, protože co mě bylo dobře v pase, tak mě plandalo přes nohy, a co mě bylo dobře přes nohy tak jsem v pase nedopnula. No a vršek to samé, přes prsa jsem se nechytala. Nic jsem nemohla zapnout, takže jsem si vždycky musela koupit oblečení o nějaké to číslo větší.

Na to, abych si nechala šít v salonech, jsem nikdky neměla dost financí, takže jsem to různě plácala a nejvhodnější pro mě byly materiály takzvané tahací a smršťovací.

Každý jsme holt nějaký a teď už to neřeším, jaká jsem, taková jsem, komu se to nelíbí, ať se na mě nekouká, ale není rozhodující jak člověk vypadá, ale co má v hlavě a jestli je laskavý a dobrý.

Krásný den všem nezařaditelným figurám.

ladouch

Milá ladouch, co je to pažoch? Pokud bříško, tak bych vás tipovala na „mrkev“. Mrkve jsou typické velkými ňadry a válcovitým tělem. Časem přibírají i na bříšku, ale ruce a nohy zůstávají vždy štíhlé, nerozdíl od oválu. Pro lepší identifikaci by byla dobrá fotka.

Můžete mi ji poslat a já ji nezveřejním, pokud nebudete chtít.

Jak jste na tom se svou postavou vy, milé ženy-in? Jste spokojené? Dokážete svoji figuru popsat a zařadit do některého z typů? Berte to jako hru, ne jako diktát. Napište nám něco o své postavě. Jak snadno nebo těžko se oblékáte? Co se vám líbí a co ne?

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama