Na své nalíčení od profesionální vizážistky vzpomíná naše čtenářka s nickem Maryene. Je vám asi jasné, ja byla s výsledkem spokojena. Ale raději si to přečtěte v jejím příspěvku

Hezký den.

 Líbí se mi ženy a dívky, když dají vyniknout očím, protože oči a rty jsou kromě vlasů na naší hlavě podle mě to nejvýraznější a nejkrásnější, to, čím žena dokáže přímo čarovat. Tak proč nezdůraznit přednosti? A obdivuji ženy, které se dokážou sami vkusně a bez problémů namalovat.

 Dokonalé řasy, linka i stíny dokáží vykouzlit zázraky na našem obličeji. Ale ne na mém. Proč?

 Některé řasenky mi oči dráždí natolik, že začnu slzet a poté si nevědomky svědící oči i mnout, takže výsledek je katastofa. Proto si běžně udělám jenom stíny a linku tužkou. Raději si jednou za čas zajdu (přetrpět) nabarvit řasy ke kosmetičce a řasenku používám opravdu vyjímečně.

 Na to, kdy jsem si poprvé na oči něco naplácala, to už si opravdu nepamatuju, ale zato mám v živé paměti svoji proměnu u profesionální vizážistky. Odcházela jsem od ní nejenom s nánosem make-upu, který byl v takové vrstvě, že jsem si připadala, jako bych na sobě měla masku, ale k mým velmi světlým vlasům mně až příliš zvýraznila oči. Černá linka byla sice dokonalá a také tmavě šedé stíny skoro až pod obočí by možná jiné ženě slušely, ale já jsem si připadala, jako by mě někdo praštil do každého oka. Vypadalo to jako dvě obrovské modřiny. Těch jsem se zbavila ještě před odchodem ze salonu na WC. Vzhledem k tomu, že make-up byl tmavý, musela jsem nakonec umýt celý obličej, takže z proměny jsem v podstatě odcházela tak, jak jsem tam přišla, ale s podrážděnýma červenýma očima. 

 Doma se nelíčím vůbec, když někam jdu, tak opravdu decentně a s ohledem na moje citlivé oči.

Maryene

Milá Maryene, proč jste se neozvala a nechala se tak zmalovat? Vizážistka si asi myslela, že chcete opravdovou „proměnu“, tak nešetřila

Text nebyl redakčně upraven

Jak a čím si líčíte oči vy, milé ženy-in?

  • Vystačíte si pouze s kajalovou tužkou?
  • Nedáte dopustit na řasenku? Jakou používáte? Prodlužující, zhušťující, natáčecí?
  • Umíte si nalíčit linky? Čím si je malujete? Nosíte je denně, nebo je k výjimečným příležitostem?
  • Už jste si někdy nelepila umělé řasy? Nechala si je „nastavit“ nebo obarvit u kosmetičky?
  • Jak jste byla spokojená?
  • Máte nějakou vtipnou příhodu s malováním očí?
  • Vzpomenete si, kdy jste si svá kukadla poprvé zkrášlila?

Napište mi. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A co můžete získat za svůj příspěvek?

a

Balíček obsahuje dekorativní kosmetiku na oči od Avonu a jako bonus malý tester nové vůně Ungaro

 

Reklama