Jako milovníci výletů do přírody a skal jsme vyrazili s přítelem do Prachovek. Nejsme žádná béčka, takže jsme si vybrali trasy náročné, žádná procházka růžovým sadem. Jednu skálu jsme slezli. Nahoře jsem zaujala pozici vítěze nad Mount Everestem, zvedla ruce a zvolala: „Já su tak šťastné!“

Jenže přítel vytřeštil oči a zašeptal: „Nehýbej se!“ Nevěděla jsem, co se děje. Až pak jsem to spatřila... Po ruce mi totiž lezla vosa. A já jsem alergická na hmyzí štípnutí a krabičku záchrany s injekcí jsem samozřejmě s sebou neměla. Klepala jsem se jak ratlík a doufala, že ta potvora si vybere jinou oběť pro své žihadlo. Nevybrala. :-(  Ruka začala červenat, napuchat a rychle jsme slezli ze skály dolů.

Byli jsme ale uprostřed trasy a čekalo nás ještě nějakých 7 kilometrů. Řeknete si, že to nic není. Jenže já začala hrát všemi barvami, ruka narůstala a otok se přesouval od ramene dolů. Za chvíli jsem vypadala jak „nabušená“ kulturistka, která má na rukou „bochany“ svalů. K tomu se mi dělaly mžitky před očima, špatně se dýchalo. Nevím, jak jsme ty kiláky zvládli, když už bylo nejhůř, přítel si mne hodil přes rameno jak pytel brambor a seč mu síly stačily, nesl mne ven. Připadala jsem si jak v hororovém filmu. Skály mi připadaly větší a větší, vše se kolem točilo. Přítel mne z posledních sil dotáhl na parkoviště a uháněli jsem k Jičínu do nemocnice.

Moc si z toho nepamatuju, jen ke mně zdálky doléhala slova, abych vydržela. Dali mi injekci, ledové zábaly, kapačky a já se zase probrala do normálního světa. „No, měla jste namále slečno, ale my se můžeme chlubit, že jsme tu ošetřovali filmovou hvězdu.“ Nechápala jsem do té doby, než jsem se mohla podívat do zrcadla. Vypadala jsem totiž jak ženský Arnold Schwarzeneger... Tedy jen má pravá ruka.

 

Majda88


Milá Majdo88,
něco podobného se stalo mému muži v Chorvatsku. Pořád něco lovil pod hladinou, až ho to něco ďoblo do prostředníku. Prst otekl tak, že vypadal jak (s prominutím) modrý penis. Pak mu ten otok putoval po ruce dál k rameni, kde se nějak vstřebal. Jenomže to mělo dohru doma. Ještě dlouho po tom se šíleně drbal a říkal, že má pocit, jako by měl pod kůží tisíce drobných jehliček. Vůbec nevíme, co to mohlo být za živočicha, ale asi obsahoval nějaký jed, na který byl manžel alergický.

Reklama