Lisa Tranel jako Rachel z Přátel

TikTokerka Lisa Tranel se stala slavnou poté, co její video, ve kterém napodobuje herečku Jennifer Aniston v její nejslavnější roli Rachel, obletělo svět. Video se stalo virálním před dvěma lety a fanoušci byli zmateni, zda se jedná skutečně o herečku, nebo někoho, kdo je jí až neskutečně podobný. Šlo o Lisu Tranel, která je na Instagramu pod přezdívkou she_plusthree. Lisa je totiž v podobném věku, v jakém Jennifer ztvárnila svou nejznámější roli, a navíc má podobné rysy i blonďaté vlasy. To, co je ale s herečkou (resp. postavou) nejvíce spojuje je mimika, hlas a gesta.

Toto video získalo za jediný den téměř 345 000 lajků a celkově video tehdy zhlédlo asi 2,7 milionů uživatelů.

Felix Lalo jako francouzský Harry Potter

Tohle není Harry Potter, ale francouzský hudebník Felix Lalo, který ale skutečně vypadá jako Daniel Radcliffe ve své nejslavnější roli. Pokud se chcete pokochat fotkami tohoto dvojníka, navštivte jeho Instagram felixir_official, kde ho sleduje více než 98 tisíc lidí. A co ve světě pravděpodobně nevědí je, že je podobný také jednomu našemu českému herci. Poznáte jakému?

64941f07df43dHarry-Potter.jpgZdroj foto: Profimedia

Švédský Leonardo DiCaprio – Konrad Annerud

Ani tohle není fotka mladého Leonarda DiCapria. Jedná se o téměř třicetiletého muže původem ze Švédska, který se právě díky podobnosti s hollywoodským hercem stal hvězdou. Konrad Annerud má podobně špinavě blond vlasy a účes, který byl pro devadesátkového Lea charakteristický. Podobnost pak ještě podtrhuje lehce zamračeným pohledem do objektivu fotoaparátu. Navíc se rád obléká ve stylu devadesátých let. Zajímá vás, čím se tento dvojník slavného miláčka žen živí? Konrad pracuje jako barman v nočním klubu a také model. Na svém Instagramu konradannerud má 110 tisíc sledujících.

Leo.jpgZdroj foto: Profimedia

Iza Ijzerman a Gigi Hadid

Nelze říct, že je Iza zcela neznámou osobou, jedná se totiž o nizozemskou modelku. Je ale jasné, že není (alespoň prozatím) ani zdaleka tak známá jako právě americká topmodelka Gigi Hadid. Obě krásky mají podobné hezky zaoblené rysy, modré oči a knoflíkové nosíky. Iza je někdy označována jako topmodelčino dvojče s výraznějšími křivkami. Musíme skutečně uznat, že jsou obě velmi krásné. 

Zdroj info: eonlinedailymailindependent

Čtěte také: 

Reklama