No nazdar,

bylo by divné, kdyby někdo tak výmluvný jako já dnes mlčel, že? To by se Vám líbilo...

I když pod pojmem den otevřených vrátek si představuji, že byste zpřístupnili tu svou zašívárnu a upláceli naše mínění vlastnoručně míchanými drinky.

No nic. Podle zveřejněných meilů jsou tu všichni šťastní jako blechy, nic by neměnili, najdou tady báječné recepty, nápady pro děti a tipy, jak nejlépe pečovat o rodinný krb.

Zřejmě víte, které reakce zveřejnit. :) Já sem tedy kvůli tomu nechodím, vůbec si nemyslím nic o báječných receptech, protože je nečtu, a nápady, jak zabavit děti, ignoruji. Zabaví je dostatečně práce na domu a přilehlých polnostech. A už vůbec další super rady nepřidávejte, ani žádné super vánoční vychytávky, nebo mě šlehne.

Mně naprosto stačí, když si budete hýčkat a opečovávat Míšu, Jakuba a spol., protože, když mají ty správné podmínky, je to znát a žena-in má navrch z té ohromné řady internetových magazínů pro ženy, a není tak jen další drubeží webovkou, ale něčím, co se dá číst a pobaví. Má to šťávu a nebojte se odvážnějších a vážnějších témat. O módě a dietách se dá plkat kdekoliv, ale myslím, že hýčkat si nás kvalitou bude lepší cesta.

A odpustí Vám možná i ty, které se cítí být podvedeny klikacími oblbovačkami a budou klikat a diskutovat ne proto, že se vyhrává báječný šampon pro psy, ale proto, že je to téma prostě chytlo a mají k tomu co říct.

Tak hezký den TTT (to znamená ToraToraTora:)

 

Milá TTT,

díky za váš názor. Jsem součástí magazínu už několik let a vím, že spousta „klikaček“ se posléze stala kovanými čtenářkami. Jen se přes klikání s naším magazínem seznámily.

A co se týče Míši a Jakuba. To víte, že jsme na ně hodní. Teď třeba dostala Míša na týden dovolenou a Kuba má dnes volno, protože jde organizovat válku trpaslíků s draky a jinou havětí.

Zajímá vás něco z vnitřností Ženy-in? Chcete nám napsat, co se vám na našem magazínu nelíbí?

Šup s tím SEM :

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama