Nevím, jestli se to může, ale ráda bych napsala ještě jeden příspěvek. Dnešní téma mi totiž vyloženě sedne. :o)

Jak už jste asi pochopili, chodím na nudu pravidelně, na „obyčejná" koupaliště, jen když není zbytí. Takže se můžu považovat za docela zkušenou. Vzhledem k tomu, že se tady pořád debatuje o tom, jestli se na nudu chodí pánové ukájet, chtěla bych k tomu taky říct pár slov.
Věřte tomu: Chlapi, co tam chodí pravidelně, to opravdu už nevzrušuje. A to doslova. Vím to moc dobře i podle svého manžela, který je už proti nahotě tak imunní, že když chci udělat doma trochu erotického dusna, musím si vzít hedvábnou noční košili. Nahá ho zajímám asi stejně, jako kdybych měla na sobě montérky. A nemyslete si, že je to tím, že mi je padesát a jsem po třech těžkých porodech. :o))) To fakt ne. :o)))

Samozřejmě, když na nudu přijde někdo poprvé, tak to s ním trochu lomcuje. Uvědomte si ale, že oni za to prostě nemůžou - erekce je fyziologická reakce, kterou prostě nemůžou ovládat. Je to jako když škytáte. Většina usedlíků" to bere shovívavě. Jen jednou za celé ty roky jsem zažila, že tam přišel chlápek s foťákem. Naši chlapi - můj muž a naši kamarádi - ho nejdřív upozornili, že tohle se jaksi nedělá. On že jo, schoval to a šel o kus dál. Asi za hodinu ho načapali znova, jak se snažil nenápadně fotit. Tak na něj šli čtyři, tři ho podrželi a ten čtvrtý mu sebral foťák, vymazal mu všechny obrázky (byl to digitál), vyndal baterky a hodil je do vody. Pak chlápka trochu postrkali a zatřásli s ním, neublížili mu, ale aby se lekl.

Zabralo to, už nikdy se tam neukázal. :o)))
ještě jednou Velbloudice


Tak to je moc hezká historka ze života nudistů. :-)  Kéž by jen takováhle samospráva" fungovala i u jiné nežádoucí činnosti. Díky za příspěvek!

Reklama