Nedávno jsme vám představili erotický nábytek speciálně vyrobený k tomu, aby vám co nejvíc zpříjemnil vaše intimní chvilky, připomenout si můžete ZDE.

Dnes pro vás máme něco ze stejného soudku, ovšem teď jde o opravdovou lahůdku. Pracovně jsme ji nazvali „samosouložicí křeslo“.

Lidé z dálného východu patří obecně do skupiny těch, kteří se sexu věnují nejméně. I tak se však snaží si tuhle věc co nejvíc zjednodušit. A tak opět zapojili svoje vynalézavé mozečky a brzy nato přišli s opravdu revoluční novinkou. S křeslem, do něhož si stačí jen sednout, zapnout a zbytek udělá za vás.

A ještě si u toho zarelaxujete, protože jeho opěradla jsou masážní. Polštářek pod vaším pozadím pro změnu vibruje a krouží, zatímco partnerova sedačka se pohubuje dopředu a dozadu. Vy jen ovládáte intenzitu. Podrobněji vám tuhle vychytávku představí následující video. Cena toto výrobku bohužel není zatím známa.

Jsem sice duchem moderní člověk, ale nějak si neumím představit, kterak si vodím domů návštěvy, zatímco v obýváku se triumfálně tyčí tohle monstrum. Rodiny s dětmi by to měly určitě ještě veselejší. A ještě jedna věc: Na tohle si sednout, nebylo by se mnou nic. Celou dobu bych totiž umírala smíchy. Vy snad ne?

Nemůžu si pomoct, ale hlavou se mi honí jediná myšlenka: Dá se tomuhle vůbec říkat sex?

Reklama