Sportem ku zdraví? Prozradíme vám lepší způsob, jak dojít ke kráse. Zahoďte tenisky a místo posilovny skočte do postele, určitě nebudete muset partnera dlouho přemlouvat. :)

 

 

Šetří vaše klouby a svaly. Odcházíte z tělocvičny a všechno vás bolí? Klouby sportovců dostávají zabrat. Sekněte s fitkem. Ani po dlouhých letech provozování sexingu vás nebudou bolesti kloubů trápit, lékaři vám nebudou hrozit kloubní náhradou nebo dokonce invalidním vozíkem, pokud toho nenecháte. Navíc ušetříte za kloubní preparáty. Milování je šetrnější i ke svalům. Působí příznivě proti bolestem všechno druhu.

Při sexuálním vzrušení se totiž uvolňuje endorfin - hormon, který pomáhá tlumit bolest, proto při milostném aktu na všechny bolístky snadno zapomenete. Vášnivým milováním se snadno zbavíte i migrény. Ale pozor, ať to nepřeženete. Pokud budete opravdu hodně vášniví, můžete skončit s namoženými svaly a museli byste si dát druhé kolo proti bolesti.

 

Spálíte kalorie bez námahy. Uvádí se, že během jednoho orgasmu se dá spálit kolem 400 kilojoulů. Během průměrného milování ze sebe vydáte tolik energie, kolik by vás stálo půlhodinové běhání po tenisovém kurtě. Pokud si dáte pozor na hrany nočních stolků, nehrozí vám (na rozdíl od sportu) téměř žádné riziko úrazu.

 

Budete krásnější. Sport vám návštěvy kosmetických salonů nenahradí. Milování ano. Díky zvýšené srdeční činnosti se krev dostává i do těch nejužších cév v těle. Pomůže vám tak s vyhlazováním vrásek a v prevenci proti celulitidě. Pravidelné milovaní vám také zajistí jasnou pleť, čistší póry a lesklé vlasy. Čím víc se budete milovat, tím více feromonů bude vaše tělo produkovat a pro své okolí se tak stanete neodolatelnou.

 

Budete zdravější. Častější milování podporuje činnost imunitního systému. Líbání zvyšuje produkci slin v ústech, to vám zajistí optimální PH v ústech a zdravější zuby. Již zmíněné prokrvení je nezanedbatelnou prevencí proti křečovým žilám. Sex snižuje riziko vzniku rakoviny prsu u žen a rakoviny prostaty u mužů.

Zbavíte se špatného cholesterolu a posílíte svaly pánevního dna, čímž se vyhnete problémům s inkontinencí. To jako seniorky zajisté oceníte. Milování stokrát ročně vám prodlouží život o několik let.

 

Budete v pohodě. Milování není jen aktivním odpočinkem a lékem proti únavě, působí také proti stresu. Po pohlavním styku jste odolní vůči stresu a strachu až na několik hodin. Orgasmus prý dosahuje lepších výsledků než klidnící pilulky.

 

Ušetříte. Pokud si zrovna neplatíte gigola a provozujete sexing s partnerem, můžete ušetřit v mnoha směrech. Za fitko, za trenéra, dojíždění a dokonce i za teplo. Nezahřeje vás jen pobyt pod peřinou a teplo partnerova těla. Při milování se zvyšuje tep. Čím rychleji krev proudí, tím větší vám bude teplo.

 

Rozhýbete tělo a ještě se dočkáte tolika příjemných vedlejších účinků.

 

Posuďte samy, dosáhly byste něčeho takového sportem? Vyměníte posilovnu za postel?

Reklama