čtenářka snickem Ladouch má manžela gentlemana. V nových botách si tak rozedřela paty, že nebyla schopna další chůze. Tak jí manžel nabídl svoje a šel v jejích. Lidé divně koukali, ale v tu chvíli jí to bylo úplně fuk

Dobrý den, i mě se stalo, že jsem si koupila sice krásné botičky, ale to jsem nevěděla, co mě v nich čeká. Vyrazili jsme s kočárkem a manželem na procházku, já frajerka v nových botách ještě naboso. Cesta tam probíhala v pořádku, ale přeci jen jsem  citila, jak mě dřou na patách.

Když jsem šli zpátky, tak už jsem měla paty do krve rozedřené, strašně bolel každý krok a myslela jsem, že nedojdu. Nakonec mě manžel navrhnul, abych si vzala jeho boty, protože má jen o číslo větší nohu než já a že on ten kousek dojde v těch mých.

Myslela jsem si, že mu přeskočilo, moje botky byly na podpatku sice ne velkém, ale byly. Nakonec jsem svolila a přezuli jsme se, to byla ale úleva. Sice na nás lidi divně koukali, pokud si toho všimli, ale domů jsme dorazili a já pak několik dní léčila bolavé nohy. Boty jsem nosila dál, oni potom nějak povolily, ale už nikdy ne naboso. Tak hezký den a ať vás botky netlačí a děláte v nich jen parádu.

Ladouch.

Milá Ladouch a co váš manžel? Ten ve vašich botách došel bez úhony?

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a nové boty, milé ženy-in?

  • Co od nich hlavně očekáváte?
  • Už vám někdy daly boty zabrat? Tlačily nebo dřely? Udělaly vám puchýře, kuří oka, či mozoly?
  •  Poučila jste se?
  • Jak a podle čeho si boty vybíráte? Máte už zkušenosti a nikdy si nekoupíte boty, které nesedí stoprocentně?
  • Nebo dáte na radu prodavačku, že se boty poddají?
  • Máte nějaký ortopedický problém, (“ostruhy“, vybočený palec, zborcenou klenbu), ketrý vás omezuje při výběru bot?
  • Vlastníte boty, které nejsou zrovna pohodlné, a přesto je nosíte?
  • Napíšete nám nějakou příhodu o nepohodlných botách?

Podělte se s námi o své zkušenosti a názory a napište na adresu: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Za svůj příspěvek můžete získat novou řadu kosmetiky SOLUTION truly radiant od AVON. V tomto balíčku najdete tónovací hydratační krém, noční krém a krém na oční okolí.

ena

Reklama